BorsaHaberlerWarren Buffet

Bitmex CEO’su Milyarder Oldu

Kripto paralar ile kaldıraçlı işlemler yapılmasına imkan veren ve paranızın 100 katı ile işlem yapılmasına olanak sağlayan BitMEX borsası kurucu ortağı olan Ben Delo, İngiltere’nin en genç milyarderi ünvanını aldı.

34 yaşında olan Delo, 2014 yılında kurduğu BitMEX için günde 18 saat çalıştığını ifade etti. Şuanda kripto para borsalarına bakıldığında günlük 2 milyar dolar işlem hacmi ile BitMEX dünyanın en büyük kripto para borsalarında birisi durumunda. Buda demek oluyor ki günlük 18 saatlik çalışmanın karşılığı fazlası ile alınmış durumda.

Ayrıca Delo, 2005 yılında Oxford Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümünden derece ile mezun oldu. Daha önce IBM’de Yazılım Mühendisi ve JPMorgan’da Başkan Yardımcısı Asistanı olarak çalıştı.

Genç milyarder, Bill Gates ve Warren Buffett gibi zenginlerin yaşam tarzlarını benimsediğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan ataştırma ile dünya çapında 35 ila 200 arasında Bitcoin milyarderi olduğu tahmin ediliyor. Aralık ayında Winklevoss ikizleri olarak bilinen iki kardeş 1 milyar 63 milyon dolarlık Bitcoin serveri ile ilk resmi Bitcoin milyarderleri olmuştu. O dönemde 91.666 adet Bitcoin’i elinde bulundurdukları iddia ediliyordu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu