BorsaHaberlerKripto Para

BitMEX Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Kaldıraçlı işlemler yapmanıza olanak veren kripto para borsası BitMEX, dün itibari ile işlem hacminde rekor kırdı. Bitcoin’in ani ataklar yapıp 8500 dolar seviyelerine kadar yükselmesi borsanın rekor kırmasına neden oldu.

Borsa resmi twitter hesabından yaptığı ilk açıklamada, son 24 saat içinde XBTUSD çiftinin işlem hacminin 900,000 XBT’ye (Bitcoin) ulaştığını duyurdu.

Ardından bir tweet daha atan borsa, bu oranın da geçilerek 1,000,000 XBT işlem hacminin gerçekleştiğini duyurdu. Yani bu oran 8 milyar doların üzerinde!

Bu oranlar kripto para piyasasında bir rekor olarak tarihe geçti.

Öte yandan BitMEX borsasında aylık hacim 82 milyar dolarları bulurken, yıllık hacim 680 milyar dolarları buluyor. BitMEX CEO’su Ben Delo, servetine servet katmışa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu