Ana SayfaBorsaBitMEX'te Neler Oluyor? Bitcoin İçin "Devre Kesici" Görevi Mi Görüyor?

BitMEX’te Neler Oluyor? Bitcoin İçin “Devre Kesici” Görevi Mi Görüyor?

Takip et

Bilindiği gibi BitMEX, 2. kez yaklaşık 45 dakika boyunca çevrim dışı kaldı ve söz konusu olay büyük yankı uyandırdı. Borsadan yapılan açıklamayla söz konusu çöküntünün nedenlerinin araştırıldığı ve sorundan kaynaklı mağduriyetlerin önüne geçileceği ifade edilmişti.

Tüm kullanıcıların fonlarının güvende olduğunu ve geciken siparişlerin reddedileceğini belirten Borsa, daha önce de benzer bir olay yaşamış ve Bitcoin fiyatı büyük oranda düşüş yaşadığı anda çevrim dışı olmuştu. Borsaya konuyla ilgili çok sayıda olumsuz eleştiri gelmişti. Bununla birlikte hakkında yapılan suç duyurusu yüzünden zor günler yaşayan Bitmex’in ikinci kez çevrim dışı oluşu büyük güven kaybı yaşamasına yol açabilir.

İlgili Haber
BitMEX'e Açılan Davada Sayısız Suçlama Yer Alıyor!

Öte yandan bu olaydan sonra birçok kişi BitMEX’in yerel borsalardaki devre kesici görevini üstlendiğini ifade ediyor.

İlgili Haber
Devre Kesiciler ve Bitcoin
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları