Bitcoin

BitPay’in Tanınan İsimlerinden Sonny Singh, 2020 Yılı Bitcoin Tahminlerini Paylaştı

Singh'a göre Bitcoin'i yükseltecek asıl unsur Bitcoin blok ödülü yarılanması değil.

BitPay yönetim kadrosunun tanınan isimlerinden Sonny Singh, Bitcoin’e dair tutarlı tahminleriyle bir dönem adından sıkça söz ettirmişti. Singh, 2020 yılına dair yeni tahminlerini paylaştı. Ünlü isim, sektörün dev ismi Bitcoin’in makro etkenler ve sürpriz gelişmeler neticesinde yeni zirve haberleriyle anılacağına inandığını dile getirdi.

“Bitcoin’in 3 bin 500 dolar seviyesindeyken 15 bin doları göreceğini ifade etmiştim. Bu tahminim neredeyse gerçekleşti. Bu sene ise Bitcoin’in 20 bin doları aşacağı tahmininde bulunuyorum” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

Bazıları bunun Bitcoin yarılanması sebebiyle gerçekleşeceğini düşünüyor ama aslında pek çok etken var. Bitcoin, beklenmedik etkiler sebebiyle yükseliyor. Geçen yılki yükselişin ardındaki katalizör, Facebook’un kripto parası Libra’ydı fakat kimse bunun geldiğini öngöremedi oysa Libra fiyatı gerçekten hızlı bir şekilde yükseltti.

Bu yıl Çin, Rusya ve Hindistan gibi ülkeler Bitcoin’i yasallaştırabilir. Yeni kurulan bazı şirketler Facebook’a rakip olabilir. Amerikan hükumeti eyleme geçebilir. Olası sürpriz gelişmeler fiyatı daha hızlı hareket ettirecektir.

Bitcoin’i Yükseltecek Etken, Blok Ödülü Yarılanması Olmayacak

Singh ayrıca Bitcoin’in yükselişini tetikleyecek temel unsurun blok ödülü yarılanması olmayacağını, yarılanmanın fiyatlara olan etkisinin çoktan gerçekleştiğini de sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu