CardanoHaberler

Bitstamp Borsası Cardano’yu (ADA) Listeleme Kararı Aldı!

Borsanın aldığı bu karar ADA için dönüm noktası olabilir mi?

Dünyanın sayılı kripto para borsalarından biri olan Bitstamp, Cardano’yu (ADA), listeleme kararı aldı.

Söz konusu listeleme haberini resmi Twitter hesabından duyuran Bitstamp, bunu kutlamak için kullanıcılarına bir miktar ADA hediye edeceğini açıkladı.

Kullanıcıların yapması gereken 3 şeyin ilgili gönderiyi beğenip retweetlemek, Bitstamp hesabını takibe almak ve doğrulanmış bir Bitstamp hesabına sahip olmak olduğunu belirten borsanın bu hamlesi son zamanlarda beklenen yükselişi gösteremeyen Cardano’nun hala tercih edilebilir olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Öte yandan Cardano, kendinden beklenen ivmeyi hala kaydedebilmiş değil. Ünlü coin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra büyük düşüş yaşadı.

Emsalleriyle kıyaslandığında beklentilerin çok gerisinde kalsa da yılın başında 0,20 doların altında işlem gören ADA, bu yıl 3 doların üzerinde bir ATH’ye ulaşarak yatırımcıları için büyük kazançlar sağladı.

O zamandan bu yana değer kaybeden ve 2 doların altına gerileyen ve an itibarı ile 1.623 dolardan işlem gören ADA, eToro’nun söz konusu coini gelecek ay borsasından delist edeceğini duyurmasının ardından bu haber ile bir miktar yükselişe geçebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu