Kripto HaberleriAltcoinBitstamp Bu İki Altcoini Delist Edecek: "Kullanıcılar Fonlarını Bu Tarihten Önce Çeksin!"

Bitstamp Bu İki Altcoini Delist Edecek: “Kullanıcılar Fonlarını Bu Tarihten Önce Çeksin!”

Takip et

Dünyanın en eski kripto para borsalarından biri olan Bitstamp FTT ve CEL altcoinleri için alım satım işlemlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Resmi duyuruya göre, kullanıcılar tüm işlemlerini ilan edilen son tarihten önce bitirmelidir.

Lüksemburg merkezli borsa, resmi Twitter gönderisinde, bu tokenlerden herhangi birine sahip olan her kullanıcıyı bilgilendirdiğini ve portföylerini kontrol panellerinden kontrol etmelerini veya resmi Bitstamp uygulamasını kullanmalarını teşvik ettiğini belirtti.

Bir trader ya da yatırımcının son tarihe kadar FTT ya da CEL’i elinde tutması halinde, tokenlar platformdan kaybolmayacaktır. Alım satım işlemlerinin durdurulmasına rağmen Bitstamp, kullanıcıların bu varlıkları borsadan güvenli bir şekilde çekmelerine izin verecektir.

İlgili Haber
FTT Satışı Hakkında Konuşan Binance CEO'su Kripto Paralar İyi Olacak

CEL ve FTT Altcoinlerinin Delist Edilmesi 22 Kasım’da Gerçekleşecek

Kullanıcılar ayrıca CEL tokenlerini yatıramayacak, FTT tokenleri ise yatırılabilecek. Bununla birlikte, 22 Kasım Türkiye saati ile 16:00’dan sonra, bu varlıklardan herhangi biriyle yapılan alım satım işlemleri devre dışı bırakılacak, bu nedenle bu varlıkları Bitcoin veya başka bir dijital varlık karşılığında satmak mümkün olmayacaktır.

Her iki varlığın alım satım geçmişi kullanıcıların kişisel hesaplarında olduğu gibi kalacaktır.

Celsius’un çöküşü %90’lık feci bir düşüşe yol açarak bankacılık platformunun token sahipleri için kayıplara neden olurken, her iki token da arkalarındaki ekiplerin kötü yönetiminin kurbanı oldu.

Likidite krizi ve zayıf fon yönetimi, şirketin çöküşünün ardındaki iki ana nedendi. Celsius’un iflas başvurusu, şirketin bilançosunda 1.2 milyar dolarlık bir açığı kapatması gerektiğini ve sadece 167 milyon dolar nakit parası olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları