BorsaHaberlerKripto Para

Bittrex Global’den Yeni Hizmet Lansmanı Geldi

Yeni özelliklerin ilk etapta Almanya, Hollanda, İngiltere ve Fransa‘da hizmete sunulması planlanıyor.

Altı yıldır kripto para alım satım işlemleri, dijital cüzdanlar ve güvenlik uygulamaları hizmetleri veren Bittrex, bugün kullanıcılarına ek avantajlar ve ödeme esneklikleri kazandıran yeni özelliklerini tanıttı.

Söz konusu yeni özellikler arasında müşterilerin yeni kullanıcıları davet ederek indirim kazanabilmesinden tutun da kredi kartı desteğine ve mobil cihazlarda koşullu siparişlere ve bir tavsiye programına kadar birçok farklı alternatif bulunuyor.

Müşterilere sunulan kredi kartı desteği, Bittrex Global’in web sitesinden de mobil cihazlardan da kullanılabilecek. Müşteriler, söz konusu bu yeni özellik sayesinde kripto para alımı gerçekleştirmek için kredi ve banka kartlarını kullanabilecekler. İlk etapta Almanya, Hollanda, İngiltere ve Fransa‘da hizmete girmesi planlanan özellik bir süre sonra uluslararası düzeyde de hizmet vermeye başlayacak.

Bittrex Global COO’su Stephen Stonberg’in de belirttiği gibi bu yeni özellikler, kullanıcılara gelişmiş mobil ticaret deneyimleri sunmanın yanı sıra dijital ticaret için en iyi ve en güvenli platform olma özelliğini de kazanmış olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu