fbpx
BorsaHaberler

Bittrex’in Yatırımcı Kabülünü Açmasıyla Kapaması Bir Oldu (Güncelleme)

Nexo

Bir süredir yeni yatırımcı kayıtlarını kapamış olan Bittrex yatırımcı kabulüne yeniden başladı ve kayıt sistemini aktif hale getirdi. Özellikle Bitcoin değerlerindeki ciddi hareketlilikten sonra şirket böyle bir önlem alma yoluna gitmişti. Aslında dünyanın en büyük coin borsalarından birisi olarak dikkatleri çektiğini de söyleme şansına sahibiz.

Bittrex, geçtiğimiz günlerde attığı adım ile birlikte web sitesi üzerinden kayıt kabul işlemlerine başladı. Ancak kayıt olmak için siteye giren kullanıcılar üye olamadıklarını görünce şok oldu.

Bittrex Yatırımcı Kabulüne Dair Açıklama Yapmıştı

Şirket, üye kabulünü hiç açıklama yapmadan bir anca açmıştı. Belki de gerçekten bitcoin parite hareketliliğinden dolayı bunu yapma yoluna gittiler. Yapılan açıklamada:

Bittrex şirketi olarak altyapı sistemimi geliştirmek ve web sitemizi işlevselleştirmek için yürüttüğümüz çalışmaların ardından, tekrar yeni kullanıcı kayıtlarını kabul etmeye başladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kayıt Alımı Tekrar Kapatıldı

Daha açıldıktan bir kaç gün bile geçmeden sistem tekrar kapatıldı. Şuan üye olmak için linke tıkladığınızda: “Yeni kullanıcılardan gelen büyük yoğunluk nedeniyle, kayıt sistemi geçici olarak durdurulmuştur. Sistemi yeniden açmak için özenle çalışıyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz” ifadeleri yer alıyor.

GÜNCELLEME

An itibari ile Bittrex üyelik işlemlerini tekrar açtı. İlgili linkten üye olabilirsiniz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı