Bitcoin

Bitwise Bitcoin ETF’si İçin Çalışıyor

Kripto varlık yönetimi şirketi Bitwise Asset Management SEC yönetimini ikna etmek istiyor.

SEC üst düzey yönetimi ile görüşen Bitwise Asset Management yöneticisi bugünlerde SEC yönetiminin Bitcoin ETF’si hakkında olumsuz yeni açıklamalar yapmasına aldırış etmeden Bitcoin ETF’si için SEC yönetimini ikna etmeye çalıştıklarını açıkladı. Bitwise Asset Management yönetiminin SEC’i ikna etmesi çok zor olsa da bu konuda yapılacak görüşmelerden eli boş, hayal kırıklığı ile çıkılmasının beklenen bir sonuç olabileceği uyarısı yapıldı. Dünyadaki öncü kripto varlık yönetim şirketi olarak bilinen Bitwise, bugüne kadar birçok kez gündeme geldi ve çok kez olumlu açıklamalar ile gündemde yer buldu. Ancak çoğu kişi ETF konusunda hiçbir firmanın SEC’e karşı başarılı olamayacağını ve bu konuda ABD’nin en önemlisi SEC’in karar verene kadar sabretmek gerekeceğini düşünüyor.

SEC İkna Olmuyor!

Bitwise Asset Management ve diğer şirketlerin bu konuda SEC’i ikna edebilmesinin bir yolu görünmüyor. Ancak SEC kendi kararını verecek oldukları konusunda da kesin bir tarih veremeyeceklerini ve bu konunun çok önemli ve güvenlik araştırmaları gereken bir konu olduğunu sürekli tekrarlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu