coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitwise'dan Ethereum ve Solana Açıklaması! "SOL'un Şansı Yok!"

Bitwise’dan Ethereum ve Solana Açıklaması! “SOL’un Şansı Yok!”

Bitwise CLO'su Katherine Dowling spot Ethereum ETF'lerinin onaylanmasının an meselesi olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Spot Ethereum ETF‘lerinin ticarete başlaması için SEC’in S-1 başvurularını onaylaması beklenriken bu onay için en olası tarih olarak 15 ve 18 Temmuz tarihleri gösteriliyor.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti Solana ETF'lerinin Onaylanması İçin Tek Şartı Açıkladı! Spot Ethereum ETF'leri İçin Yeni Bir Tarihe İşaret Etti!

Kesin bir tarih belirlemek zor olsa da ETH ETF’i onaylanan Bitwise’in CLO’su Katherine Dowling spot Ethereum ETF’lerinin onaylanmasının an meselesi olduğunu söyledi.

Artık ETH ETF onay sürecinde sona gelindiğini belirten Katherine Dowling, ETH’ile ilgili görüşlerini de açıkladı.

Bloomberg’e konuşan Katherine Dowling, Ethereum‘un Bitcoin‘den daha zor satılabilen bir varlık olduğu yönündeki görüşlere katılmadığını belirterek ETH’nin BTC’den farklı bir piyasa yapısı olduğunu savundu.

“Bitcoin ETF’leriyle kıyasladığımızda sadece altı ay gerideyiz ve spot ETH ETF’lerinin lansmanına yaklaşıyoruz.

SEC Başkanı Gary Gensler lansmanın yaz aylarında olacağını söyledi; herkesin yaz için farklı tanımları var…

Ancak S-1 değişikliklerinde daha az konunun geri iade edildiğini görüyoruz. Bu da sürecin bitiş çizgisine yaklaştığımıza ev onayın çok yakın tarihte geleceğine işaret ediyor.”

Rekabet İyidir!

Bitwise yöneticisi, yatırımcılar için birden fazla ihraççının SEC’ten aynı anda onay almasının harika olduğunu belirterek Bitwise’ın kripto para piyasası uzmanı olarak ön plana çıktığını belirtrti.

Dowling son olarak spot ETF ürünlerinin piyasaya sürülmesinin yeni bir yatırım penceresi açtığını ve piyasa çok fazla yeni yatırım çekeceğini söyledi.

Solana ETF’i İçin şimdilik Umut Yok!

Solana ETF başvuruları hakkında da youm yapan Dowling, SOL için olumsuz konuştu.

Zira Gary Gensler liderliğindeki SEC’in Bitcoin ve Ethereum dışında başka altcoinler için ETF onayı vermeyeceğini belirterek Solana ETF’i için umutlu olmadığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları