binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBlackRock Yöneticisinden Bitcoin Açıklaması!

BlackRock Yöneticisinden Bitcoin Açıklaması!

Blackrock'un Dijital Varlıklar Başkanı Robert Mitchnick, Bitcoin (BTC) ve kripto paralar hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden biri olan Blackrock’un Dijital Varlıklar Başkanı Robert Mitchnick, Bitcoin (BTC) ve kripto paralar hakkında konuştu.

“Müşterilerimiz için Bitcoin ezici bir çoğunlukla bir numaralı önceliktir. Ethereum ve geri kalanlar çok az yer kaplamaktadır.

Kripto para topluluğu, Blackrock’ın diğer kripto paralara bağlı ürünler çıkarmasını istiyor ancak bizim odaklandığımız nokta burası değil.”

Blackrock yöneticisine ayrıca Bitcoin’in 10 yıl içerisinde Wall Street’te nerede olacağı sorulduğunda “Sonunda, eski sistemin en iyileri ile yeni teknolojinin finans alanında yeni bir altyapı sistemiyle kaynaşacağı bir yakınlaşma olacağını bekliyoruz.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail