Blockchain

SabancıDX Genel Müdürü Burak Aydın: Blockchain’i Henüz Tam Olarak Görmedik!

SabancıDX Genel Müdürü Burak Aydın, Blockchain teknolojisinde henüz küçük bir kısmını gördüklerini açıkladı.

SabancıDX Genel Müdürü Burak Aydın, dünyanın giderek daha fazla geliştiğini ve insanların Blockchain teknolojisi gibi teknolojiler konusunda henüz ”dağın bir bölümünü” gördüklerini açıkladı. Blockchain ve kuantum bilgisayarlar, yapay zeka konularında açıklamaları ile gündeme gelen SabancıDX Genel Müdürü Burak Aydın, Blockchain’in daha fazla gelişeceği ve dünyada insanların bu teknolojinin daha fazla büyüdüğüne gittikçe daha fazla şahit olacağını açıkladı.

Blockchain hakkında devletler birçok kez çalışmalar yaptı ama bugün güvenlik testlerini geçse bile aktif olarak kullanıma sunulmadı.

Teknoloji hayatın büyük bir parçası diyoruz ama henüz bir şey görmedik. Blockchain konusunda da görmedik ama bu daha dağın minicik bir kısmı. Aşağı tarafta nereden baksanız zeytinyağından tutun da, gümrük işlemlerine, müzik sektörüne ve basın yayın alanına kadar birçok durumda blockchain kullanılabilmekte.

Bir uçak şirketi tarafından Blockchain teknolojisi ile bilet satışı yapılmak istendiğine değinerek sözlerine devam eden Aydın sözlerini şöyle sonlandırdı:

Bunların hepsi bireysel hayatlarımıza yansıyacak ve dolayısıyla bireysel hayatlarımız bundan nasibini alacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu