Kripto HaberleriHaberlerBlockchain.com CEO'su "Yarın Çıkıp Shiba'yı Listeleyemeyiz!"

Blockchain.com CEO’su “Yarın Çıkıp Shiba’yı Listeleyemeyiz!”

Takip et

Blockchain.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Peter Smith, kripto paralarla ilgili konuştuğu bir röportajda tüketiciye yönelik kripto işinin bu yıl hızlı bir şekilde büyüme kaydettiğini belirtti.

Ancak 1,5 milyar dolarlık (YTD) geliri olan İngiltere merkezli şirket kripto dünyasındaki tüm bu büyümeye rağmen Shiba Inu gibi yeni jetonları hemen listeleyemiyorlar. CEO,

Yarın çıkıp Shiba’yı ekleyemeyiz ya da 100 kat kaldıraç koyamayız.

diyerek bu tarz bir listelemenin aceleye gelmeyeceğini belirtti. Bu durumu Coinbase gibi diğer düzenlenmiş platformlarla karşılaştıran Smith, “yeni varlıkları veya yeni bir özelliği diğer bazı şirketlerden daha uzun süre” listelemelerinin daha fazla zaman aldığını da sözlerine ekledi.

Kripto Borsaları SHIB Konusunda Farklı Tavır Sergiliyor

SHIB belirteçlerinin listesi söz konusu olduğunda kripto para borsalarının farklı tavırlar sergilediğini görüyoruz.

Örneğin Coinbase eylül ayında SHIB’i listeleme kararı alırken Kraken’in bu konuda hala kararsız olduğu görülüyor. Robinhood platformu ise hala kaçak dövüşüyor ve net bir karar verilmiş değil. Robinhood COO’su Christine Brown, SHIB’le ilgili övgü dolu sözler sarf etse de platformun SHIB’i listeleyip listelemeyeceği hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Son birkaç aydır müthiş bir topluluk desteği alan SHIB, an itibarı ile CoinGecko’daki en büyük 11. altcoin olma özelliğini sürdürüyor ve 29.7 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Güven Önemli

Güven unsurunun çok önemli olduğunu belirten Blockchain.com CEO’su,

İşimiz, önümüzdeki 30, 40 ve hatta 50 yıl boyunca kripto para alanında güvenilir olma istediğinden güdümleniyor.

Röportajdaki Satır Araları

Smith, “projelerin gerçek bir kullanım perspektifinden hareketle büyüdüğünü” de sözlerine ekledi. Bu açıklamadan platformun şimdilik meme listelerini yok sayabileceği anlamına geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları