Blockchain

”Blockchain Kötü Değil, Nasıl Kullanırsanız Öyle Görürsünüz!”

Huawei Pazar Araştırmaları Başkanlarından Ruifeng Hu, Blockchain hakkında açıklama yaptı.

Huawei Pazar Araştırmaları Başkanlarından Ruifeng Hu, açıklamasında Blockchain teknolojisi ile ilgili zaman zaman basında çıkan ”Blockchain teknolojisi kötüdür” ifadelerine yanıt verdi. Huawei’nin Blockchain konusunda neler yapacak olduğu ve neler yaptığına değinmeyen başkan, Blockchain teknolojisinden çok fazla fayda elde etmenin mümkün olabildiği gibi kötüye kullanım durumunda ise sorunlar olabileceğini açıkladı.

Blockchain teknolojisinin nasıl kullanılırsa öyle görülecek olduğunu, kötüye kullanımın mümkün olduğu gibi iyi yönde kullanılmasının da mümkün olabilecek olduğuna değindi.

Bugüne kadar çok sayıda insan Blockchain teknolojisi hakkında açıklama yaptı ancak bu son açıklamada en doğru açıklamalardan birisi olarak kabul gördü. Eğer Blockchain teknolojisi doğru kullanılırsa iyi çalışmalarda başarı elde edilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu