blank
BlockchainHaberler

Blockchain Telefon Modelleri için Süreçler Hızlandırılıyor

Yakın zaman içerisinde coin piyasalarında hareketlilik yaratacak Blockchain telefon modelleri ciddi anlamda fark yaratacak. Birçok şirket, bu anlamda yaptıkları çalışmaları kısa süre içerisinde noktalayacak. Dolayısı ile ortaya çıkacak birçok farklı imkan, piyasalarda da ciddi şekilde rekabete neden olacak.

Kripto para sektöründe özellikle yatırımcılar ciddi anlamda farklı seçeneklere eğiliyor. Birkaç zeki girişimci marka, blockchain telefonlar ile kısa süre içerisinde bu sektörde yeni bir heyecan yaratma yoluna gitti. Bu markaların içerisinde Lenovo gibi dünyaca ünlü markalar da var.

Huawei ve Lenovo, Blockchain Telefonlarına Yönelik Çalışmaları Hızlandırdı

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından Huawei ve Lenovo, resmen blockchain altyapısını destekleyen telefonlar geliştiriliyor. Coin piyasalarında ciddi hareketliliklerin yaşanması, markaları biraz daha hızlı olmaya teşvik etti. Dolayısı ile süreçlerin hızlanması yönünde kararlar alındı.

Tabi ki sektör içerisinde bu markalardan sonra birkaç farklı seçeneğin de ciddi anlamda ön plana çıkacağını söyleyebiliriz. Tabi ki daha ilerleyen süreçte bu anlamda daha güncel haberleri siz değerli okuyucularımıza sunma yolunda adımlar atacağız.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu