bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBlockchainBlockchain Telefon Modelleri için Süreçler Hızlandırılıyor

Blockchain Telefon Modelleri için Süreçler Hızlandırılıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yakın zaman içerisinde coin piyasalarında hareketlilik yaratacak Blockchain telefon modelleri ciddi anlamda fark yaratacak. Birçok şirket, bu anlamda yaptıkları çalışmaları kısa süre içerisinde noktalayacak. Dolayısı ile ortaya çıkacak birçok farklı imkan, piyasalarda da ciddi şekilde rekabete neden olacak.

Kripto para sektöründe özellikle yatırımcılar ciddi anlamda farklı seçeneklere eğiliyor. Birkaç zeki girişimci marka, blockchain telefonlar ile kısa süre içerisinde bu sektörde yeni bir heyecan yaratma yoluna gitti. Bu markaların içerisinde Lenovo gibi dünyaca ünlü markalar da var.

Huawei ve Lenovo, Blockchain Telefonlarına Yönelik Çalışmaları Hızlandırdı

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından Huawei ve Lenovo, resmen blockchain altyapısını destekleyen telefonlar geliştiriliyor. Coin piyasalarında ciddi hareketliliklerin yaşanması, markaları biraz daha hızlı olmaya teşvik etti. Dolayısı ile süreçlerin hızlanması yönünde kararlar alındı.

Tabi ki sektör içerisinde bu markalardan sonra birkaç farklı seçeneğin de ciddi anlamda ön plana çıkacağını söyleyebiliriz. Tabi ki daha ilerleyen süreçte bu anlamda daha güncel haberleri siz değerli okuyucularımıza sunma yolunda adımlar atacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları