Blockchain

Blockchain Telefonu Üretecek Olan HTC’den Bitcoin.com İle İşbirliği

Kripto para satın alınabilecek cep telefonu üretecek olan HTC, Bitcoin.com ile işbirliği yapacak.

Roger Ver adıyla anılan kripto para cüzdanı ile bilinen Bitcoin.com bugün yeni bir işbirliği ile gündeme geldi. HTC Exodus 1 adında yeni Blockchain telefonunu tanıtma kararı aldıklarını ve bu kararın ardında Bitcoin.com ile büyük bir işbirliğinin yattığı açıklanırken kripto para satın alma konusunda yatırımcıları teşvik edecek ve çok sayıda kripto para birimi yatırımcısının tercih edebileceği Blockchain akıllı telefonun kısa süre içerisinde piyasaya sunulabileceği iddia edildi.

Henüz kesin olarak bir açıklama yapmayan HTC, bu cep telefonu ile beraber daha çok sayıda insanın kripto para satın almasını sağlayabilecek olmakla sınırlı kalmayacak, Blockchain teknolojisi çalışmalarına da direkt olarak katkı sağlamış bir şirket olarak tarihe geçecek.

Bitcoin.com ile işbirliği yapan HTC’nin yeni akıllı cep telefonunun tüm dünyadaki Bitcoin Cash kullanıcılarının birbirlerine BCH göndermelerini kolaylaştıracağını ve çok sayıda insanın BCH kullanmasına neden olabileceğini ifade etti.

*HTC ve Bitcoin.com arasındaki işbirliğinin çok büyük çalışmaları ortaya koyabileceği açıklansa da HTC herhangi bir yeni açıklama yapmadı ve sessizliğini korudu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu