BlockchainHaberler

Blockchain Temelli Akıllı Telefon Üreticisinin Şaşırtan İsmi

Blockchain temelli akıllı telefon hakkında haberler geçtiğimiz haftalarda çıkmıştı. İşletme sistemlerinin sağlayıcısı konusunda akıllarda hangi markanın bu işi üstleneceğine dair soru işaretleri belirmişti. Blockchain temelli akıllı telefonları üretmek için ürün geliştirici ismi şaşırtan bir marka oldu. İşte o isim…

Blockchain Temelli Akıllı Telefon İçin Destek: Foxconn Technology Group

Foxconn Technology Group ismi ile piyasada bulunan ve bu firmaya bağlı ama bir alt kuruluş olarak çalışmalarını devam ettiren FIH Mobile Blockchain temelli telefonları üretme teklifini kabul etti. Üreticisi olma rolünü üstlenebileceğini söyledi.

Tayvan merkezli olan bu teknoloji grubu çok fazla ulusun bir araya gelmesi ile elektronik sözleşme üretimini de üstlenmektedir. Şirketin istihdam alanında bulunan markalar bu kadar basit de değil.

Google, Huawei, Apple, Amazon ve Cisco gibi dünyanın en ünlü markalarına da üreticilik konusunda ev sahipliği yaptığını bilmekteyiz.

Güvenli Şekilde Kripto Para Depolanabilecek

Telefonun ismi Finney olacak ve kripto paralar hakkındaki bilgilerin güvenli bir şekilde saklanmasına da imkan tanıyabilecek. CEO’su Moshe Hogeg şu açıklama bulundu:

“Kitlesel pazar belki de bu telefonun önemini hiçbir zaman idrak edemeyecek. Örneğin benim kendi annemin Bitcoin’i nasıl kullanacağını anlamasına olanak yok. Üstelik annem zeki birisi olarak tanınır.”

Şirketin üretmiş olduğu bu cihaz çok fazla sayıda token’i de sisteminde entegre etme gücüne sahip olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu