Kripto HaberleriBitcoinBloomberg 2022 Bitcoin Raporunu Yayınladı! "Hedef 100.000$"

Bloomberg 2022 Bitcoin Raporunu Yayınladı! “Hedef 100.000$”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg 2022 yılında kripto para birimlerinin görünümlerinin nasıl olacağına ilişkin tespitlerine yer verdiği bir rapor yayınladı.

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone tarafından kaleme alınan raporda, 2022 yılına ilişkin beklentilerin kuvvetli olduğunun altı çizildi.

Çin yasağı sonrası ABD’de iyice yaygınlaşan kripto para birimi teknolojisinin yeni fırsatlar sunduğunun belirtildiği raporda, “ABD’nin 2022 yılında yapacağı uygun düzenlemelerle kripto para birimlerini kucaklayacağını düşünüyoruz.” denildi.

FED’in 2022 yılındaki sıkılaşma politikasının Bitcoin’e fayda sağlayabileceğinin belirtildiği raporda; “2022 yılında borsada düşüş olabilir. Bu Bitcoin için bir kazan-kazan modeli oluşturabilir. Kripto dijital bir değer deposu haline geliyor. Düşen piyasa ve daha fazla merkez bankası teşvikinden kripto birincil kazanan olarak çıkabilir.” denildi.

Bitcoin’deki 100.000$’lık beklentilere ilişkin ise şu ifadeler kullanıldı; “Bitcoin 100.000$’lık yörüngede kalmaya devam ediyor. Mevcut rotaya göre Bitcoin 2022 yılında ana akım olma yolunda ilerliyor. Azalan arz ve artan talep bu yörüngede kalmamızı sağlayabilir. Bu sadece biraz zaman meselesi.”

Raporda ayrıca Bitcoin’in altının dijital versiyonundan çok daha fazlası olabileceği belirtildi.

Bitcoin’in 2022 yılında yeni bir ralli yaşayıp yaşamayacağına ilişkin şu tespitler yer aldı;

“Kilit soru şu, 2022 yılında zirve mi görülecek yoksa sadece konsolide olmaya devam eden bir boğa pazarı mı göreceğiz? Biz ikincisinin olacağına inanıyoruz. Kripto paralar küresel teminat olma yolunda ilerliyor. 2022 yılında 50.000$’ın ana destek, 100.000$’ın ise ana direnç olacağını düşünüyoruz.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları