BitcoinEthereumHaberler

Bloomberg Raporu: “Bitcoin 100.000$’a, Ethereum 5.000$’a Gidiyor!”

Bitcoin ve Ethereum'a ilişkin beklentiler artıyor.

Bitcoin ile ilgili 100.000$ hedefini her defasında yineleyen Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone’nun, Bitcoin ve Ethereum beklentilerine ilişkin yeni raporu yayınlandı.

Kripto varlıkların büyük bir indirim dönemi sonrası yeniden canlandığını hatırlatan analist, boğa piyasasının yenilendiğini belirtti. Bitcoin’in 100.000$’a Ethereum’un ise 5000$’a giden bir yolda olduğunu aktaran analist, bunun olmaması için hiçbir neden yok dedi.

Analiste göre DeFi devriminin etkisiyle Bitcoin Ethereum’un gerisinde kaldı. Ethereum katilleri arasındaki rekabetinde marketteki dengeleri etkilediğini belirten analist, bu rekabetin geçmişte spekülatif hareketlere neden olduğunu hatırlattı.

Kripto paralardaki boğa piyasasının devamı için makro risklerden kaçışın devam etmesi gerektiğini belirten analist, bu yaklaşımdaki bir düşüş, kripto paralardaki boğa piyasasını tehdit edebilir notunu düştü.

Analist, Ethereum’daki artan talebe karşılık azalan arzın önemine vurgu yaparak, yeni bir rekor kırılmasının düşüş ihtimalinden çok daha yüksek olduğunu belirtti.

“Kripto piyasası ya sadece bir yutturmaca ve spekülasyon, ya da erken fiyat keşif günlerini yaşayan para ve finansta bir devrim olabilir. Biz ikincisi olduğuna inanıyoruz. Çok sayıda haber, keskin bir düzeltme sonrası kripto para birimlerindeki benimsemenin arttığını ortaya koyuyor. Aşağıdaki grafik Bitcoin ve Ethereum’un yukarı yönlü hareketlerini gösteriyor. Bizim dikkat edeceğimiz husus, küçük zirvelerden almaktan kaçınmak olmalı.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Miyawww

Yusuf hocam tam dipte yazdığınız (17 Temmuz) Bitcoin’e (BTC) Küsmek İçin Yanlış Zaman! Yeni Fırsatlar Kapıda! https://www.bitcoinsistemi.com/bitcoine-btc-kusmek-icin-yanlis-zaman-yeni-firsatlar-kapida/ haberinizi okuyup maliyetlerimi dibe çekmiştim. Allah razı olsun. Karlı şekilde kurtardım paramı bundan sonra isterse 100’e gitsin 😀

Yasamustafakemalpasa

Ulan var ya Yusuf kardeş. Tam bir nabza göre şerbetçisin. 😄


Başa dön tuşu