HaberlerKripto Para

Bloomberg ve Elwood Technologies Kripto Para Ticaret Ortağı Oldu!

Söz konusu ortaklık kurumsal müşterilerin kripto para yatırımı yapmasına imkan sağlayacak.

Hedge fonu yöneticisi Alan Howard’ın sahibi olduğu kripto para odaklı teknoloji firması Elwood Technologies, Bloomberg’in Varlık ve Yatırım Yönetici (AIM) sistemiyle entegre olacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada taraflar arasındaki anlaşmanın bir satın alma tarafı sipariş yönetim sistemi olan AIM’yi kullanan kurumsal müşterilere yönelik olduğu belirtildi.

Ayrıca AIM sisteminin 900 farklı firmadan yaklaşık 15.000 müşteri tarafından kullanıldığı ve yönetimi altında 17 trilyon dolardan fazla varlık bulunduğu ifade edildi.

İngiltere merkezli Elwood’un kripto para ticaret platformu kurumsal müşterilere dijital varlıklara yatırım imkanı sunan sistem AIM’e bağlanacak.

Bu entegrasyon ile birlikte AIM kullanıcıları artık diğer yatırım portföyleri ile kripto para yatırımlarını da yönetebilecek.

Elwood Technologies CEO’su James Stickland yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bloomberg ile stratejik ortaklık, kurumların beklediği şekilde dijital varlık piyasalarına erişim sağlama misyonumuzu yerine getirmeye devam ediyor.

Kripto para piyasalarına kurumsal erişimi basitleştirmek için Bloomberg ile yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bloomberg Satın Alma Tarafı Ürün Küresel Başkanı Ian Peckett ise şunları söyledi:

“Bloomberg AIM müşterilerine Elwood’un pazar lideri kripto para ticaret platformuna erişim sunabilmekten çok memnunuz.

Müşterilerimize tüm yatırım portföylerini yönetmeleri için gerekli olan en son teknolojik kolaylığı sağlamak her zaman hedefimiz olmuştur.

Bu hedefimiz benimsenmesi giderek artan kripto para birimleri gibi alternatif varlık sınıflarını da içeriyor.”

Yapılan açıklamada Bloomberg AIM ile Elwood arasındaki entegrasyonun 2022’nin ikinci çeyreğinde tamamlanmasının beklendiği belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu