HaberlerKripto ParaSatoshi Nakamoto

Bogdanoff İkizlerinden Şok İddia: Satoshi’nin Bitcoin’i İcat Etmesine Biz Yardım Ettik!

Ünlü ikizlerin bu iddiası çok ses getirecek.

Kripto camiasında en az Winklevoss ikizleri kadar tanınan ve yaratıcı bir miim sebebiyle kötü bir nama sahip olan Bogdanoff ikizleri, bu kez şok edici bir iddia ile gündeme geldi.

Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin oluşturmasına yardım ettiklerini iddia eden ikizler, kaynak kodun bir kısmının hazırlanmasında etkin rol oynadıklarını belirtti.

Igor ve Grichka Bogdanoff, biri matematik diğeri ise fizik doktorası bulunan ve bir dizi sansasyonel estetik ameliyat sonrası tanınmaz hale gelen ikizler olarak tanınıyorlar.

L’Heure des Pros’ta düzenlenen bir röportaj sırasında konuşan Grichka Bogdanoff,

Igor ve ben, matematikçiler olarak Bitcoin kaynak kodlarının yazımı sırasında bazı konuların detaylandırılmasına katılma şansı yakaladık.

diye konuştu. Hatta bu çalışmalar sonrasında -2008 yılında- kendilerine iki adet antik Bitcoin verildiğini de iddia ettiler.

Öte yandan yakın bir zamanda “Exo Coin” adlı yeni bir kripto para birimini piyasaya süreceklerini açıklayan ikizler, hatırlanacak olursa bir süre önce enteresan bir miimle gündeme gelmişti. İkizlerden birini kripto balinalarından biriyle telefonda konuşurken “kripto piyasasına çöplük sipariş verir” şekilde gösteren miim uzun süre konuşulmuştu.

Bu anlamda piyasayı ciddi anlamda manipüle ettikletine inanılan ikizlerin bu son iddiaları çok ses getireceğe benziyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu