Kripto HaberleriBitcoinBorsalardaki Bitcoin Arzı Hızla Düşüyor!

Borsalardaki Bitcoin Arzı Hızla Düşüyor!

Takip et

Bitcoin’deki yükseliş trendinin ana omurgasını arzının sınırlı oluşu oluşturmaktadır. Talep yüksek oldukça “bu sınırlılık ” yıllar içerisinde sürekli yükselen bir Bitcoin grafiği izlememizi sağlıyor.

Bugün küresel piyasaların etkisi ile %10’luk bir geri çekilme yaşan Bitcoin her ne kadar marketi kana bulamış olsa da Bitcoin’e olan talep her geçen gün artmaktadır.

Bunu en net olarak borsalardaki Bitcoin rezervlerinin değişiminden anlayabiliyoruz.

Kısa vadeli hereketlerden etkilenmeyen ve Bitcoin’in geleceğine inanan yatırımcılar dalgalanmalardan bağımsız olarak Bitcoin biriktirmeye devam ediyor.

Deneyimli ve popüler analist Lark Davis büyük düşüşün ortasında yatırımcıların bu alana odaklanması gerektiğine dikkat çekti.

Borsalardaki Bitcoin rezervlerinin yeni bir dip yaptığına ve azalmaya devam ettiğini belirten analist, “Bu sayı düşmeye devam edecek, 5 yıl sonra nerede olacak? 7 haneli Bitcoin fiyatı programlanmıştır. Tek soru bunun ne zaman olacağıdır.” diyerek Bitcoin’e uzun vadeli bakmak gerektiğini ve kısa vadede olan gürültülerden etkilenmemek gerektiğini hatırlattı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları