HaberlerWarren Buffet

Bram Cohen: Justin Sun Nakite Sıkışmış Olabilir

BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen, Justin Sun'a tepki gösterdi.

Nexo

140 milyon dolar karşılığında BitTorrent’i satın alan TRON CEO Justin Sun’a tepkiler son dönemde giderek daha fazla artarken, son tepki BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen tarafından geldi. BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen, kendisine Sun tarafından yapılması gereken ancak yapılmayan son bir ödeme kaldığını, Sun’ın nakit sorunu yaşayıp yaşamadığı hakkında endişeleri olduğunu açıkladı. Justin Sun, Warren Buffet ile milyonlarca dolar değerinde bir öğle yemeği yiyecekti ancak son anda bunu erteledi ve kendisinin böbrek taşından rahatsızlandığını açıkladı.

Böbrek taşı rahatsızlığı nedeniyle bu yemeği ertelediğini açıklayan Sun, daha sonrasında Çinli yetkililerden özür dilemişti ve bu özür mesajını kısa süre içerisinde kaldırmıştı.

BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen ve Sun arasında 140 milyon dolarlık anlaşmanın ne kadarlık tutarının henüz ödenmediği hakkında açıklama ve bilgi verilmedi. Tron CEO’su ise konu hakkında herhangi bir basın açıklaması yapmazken, gündemde tepkiler devam eder durumda.

BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen’in ödemesini ne zaman alabileceği konusu yine merak edilen konuların başında yer alıyor ve kesin bir net zaman asla bilinmiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı