Kripto HaberleriHaberlerBram Cohen: Justin Sun Nakite Sıkışmış Olabilir

Bram Cohen: Justin Sun Nakite Sıkışmış Olabilir

Takip et

140 milyon dolar karşılığında BitTorrent’i satın alan TRON CEO Justin Sun’a tepkiler son dönemde giderek daha fazla artarken, son tepki BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen tarafından geldi. BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen, kendisine Sun tarafından yapılması gereken ancak yapılmayan son bir ödeme kaldığını, Sun’ın nakit sorunu yaşayıp yaşamadığı hakkında endişeleri olduğunu açıkladı. Justin Sun, Warren Buffet ile milyonlarca dolar değerinde bir öğle yemeği yiyecekti ancak son anda bunu erteledi ve kendisinin böbrek taşından rahatsızlandığını açıkladı.

Böbrek taşı rahatsızlığı nedeniyle bu yemeği ertelediğini açıklayan Sun, daha sonrasında Çinli yetkililerden özür dilemişti ve bu özür mesajını kısa süre içerisinde kaldırmıştı.

BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen ve Sun arasında 140 milyon dolarlık anlaşmanın ne kadarlık tutarının henüz ödenmediği hakkında açıklama ve bilgi verilmedi. Tron CEO’su ise konu hakkında herhangi bir basın açıklaması yapmazken, gündemde tepkiler devam eder durumda.

BitTorrent’in kurucusu Bram Cohen’in ödemesini ne zaman alabileceği konusu yine merak edilen konuların başında yer alıyor ve kesin bir net zaman asla bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları