coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBRC-20 Meme Token Çılgınlığını Tether CTO'su Yorumladı: Sıcak Bakıyor Mu?

BRC-20 Meme Token Çılgınlığını Tether CTO’su Yorumladı: Sıcak Bakıyor Mu?

Tether CTO'su Paolo Ardoino, son dönemlerin en çok konuşulan konusu olan BRC-20 tokenleri hakkında açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tether CTO’su Paolo Ardoino, BRC-20 ve Ordinals akımına yanıt vererek, şayet böyle bir özellik varsa kullanıcıların bunu kullanmaya hakkı olduğunu ve borsaların yüksek işlem ücretlerinden kaçınmak için Lightning Network uygulamasını hızlandırması gerektiğini söyledi.

Tether CTO’su, Bitcoin’de Lightning Entegrasyonu İçin Borsaların Geç Kaldığını Söyledi

Ardoino, yaptığı açıklamasında düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Aslında BRC ve Ordinals kavramı güvenliği etkilememektedir. Açıkçası bugünlerde yaşadığımız sorun, tüm Bitcoin kullanıcıları için ücretlerin artıyor olması: ‘normal’ işlemler ve ödemeler yapmak zorunda olan herkes kendilerini artan işlem maliyetleriyle karşı karşıya buluyor. Bir ödeme yapmanız gerekiyorsa bu kesinlikle çok can sıkıcı bir durum.

Ancak benim bakış açıma göre, Bitcoin kullanımını kontrol edemeyiz ya da neyin iyi neyin kötü olduğunun garantörü olamayız. Eğer bir özellik varsa, onu kullanmak kullanıcıların hakkıdır.

Bitcoin her zaman güvenli kalacaktır – elimizdeki en güvenli çözümdür – ve Lighting Network gibi çözümler sayesinde hala ölçeklenebilir durumdadır.

Bugünlerde yaşananlar, birçok borsanın ölçeklenebilirlik çözümlerini uygulamayarak dört yıl boyunca uyuduğunu gösteriyor. Bunu yapmadıkları için, işlem maliyetlerindeki bu şaşırtıcı artışın üstesinden gelebilmek için BTC’de işlem yapma olanağını geçici olarak kapatmak zorunda kaldılar.”

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Elon Musk Bu Meme Tokenin Görselini Paylaştı! Altcoinin Fiyatı Yükseldi

Ardoino ayrıca Avrupa’da kripto paraları denetleyecek yasa olan MiCA için bunun olumlu ya da olumsuz etkisinden bahsetmek için henüz çok erken olduğunu söyledi.

BRC-20, Bitcoin blok zinciri için özel olarak üretilmiş değiştirilebilir bir token standardıdır. Bu tokenler satoshilere bağlanabilir ve daha sonra tıpkı diğer tokenlerde olduğu gibi başkalarıyla takas edilebilir ya da dönüştürülebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail