Haberler

Brexit’in Ertelenmesi Kripto Para Borsalarına ‘Işık’ Oldu

İngiltere karışık...

İngiltere ve Avrupa Birliği arasında Brexit sürecinin birkaç ay ertelenmesine karar verildi. İngiltere yönetiminden gelen bu talep sonrasında Avrupa Birliği süreci düşündü ve AB’nin en az zararı görmesi ve en kazançlı çıkan tarafın AB olmasını istediği için bu karara imza attılar. Kripto para borsaları bir süredir İngiltere’nin AB’den çıkış sürecinde nasıl bir yol haritası izlenecek olduğu hakkında İngiliz yönetiminden bir bilgi verilmediğini ve kripto para borsalarına nasıl yasal kararlar uygulayarak ülkede barınmalarını sağlayacak oldukları konusunda endişeliydiler.

Brexit konusunda İngiltere gerekli olan desteği vereceklerini ve kripto para borsalarının İngiliz yönetiminin uygulanmasını istediği yasalara uydukları sürece AB’de oldukları zamankinden farksız olarak kripto para borsası lisansı ile hizmet vermeye devam edeceklerini açıklamıştı.

İngiltere’nin kripto para borsalarına bir süre sonra AB’den çıkış sürecinde bazı yasal yönetmelikler ile süreci yönetecek olduğu, AB’den çıkışın ertelenmesinin ise hem kripto para borsaları için, hem İngiltere için kısa sürede olsa çalışmaların kararlı yapılabilmesinde büyük bir fayda sağlayacak gibi duruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu