HaberlerShiba Inu

Brezilyalı Üst Düzey Futbol Takımı, Shiba Inu ve Çeşitli Kripto Paraları Ödeme Olarak Kabul Edecek!

Brezilyalı üst düzey futbol ligi ekiplerinden biri, bundan böyle Shiba Inu ve diğer kripto paraları ödeme olarak kabul edeceğini duyurdu.

Brezilyalı futbol kulübü Sao Paulo FC artık biletler satışları için ödeme olarak Shiba Inu ve diğer kripto paraları kabul edeceğini duyurdu.

Geçmişi 1930 yılına kadar uzanan profesyonel bir futbol kulübü olan Sao Paulo, resmi sponsoru ve ortağı Bitso aracılığıyla kripto para birimlerini kabul ettiğini duyurdu.

Shiba Inu ve Diğer Kripto Paralar ile Maç Bileti Satın Alınabilecek

Kulübün fan sayfasında yer alan Tweet’e göre, Sao Paulo’nun Socio Torcedor programının üyeleri artık Shiba Inu da dahil olmak üzere kripto para birimleri kullanarak takımlarının maçları için bilet satın alabilecek. Bitso, Ocak ayı başında platformunda Shiba Inu desteğini duyurmuştu.

Tweet’te yer alan görseldeki bilgiler incelendiğinde, ayrıca BitPay ödemelerinin de kabul edileceği görülüyor.

Bir SHIB kullanıcısı, SHIB’nin Sao Paulo FC tarafından BitPay aracılığıyla kabul edildiğini doğruladı. Kripto ödeme işlemcisi BitPay, 2021’in sonlarında Shiba Inu’yu resmi olarak desteklemeye başlamış ve bu da Shiba Inu’nun kabul edildiği yüzlerce BitPay işletmesinde SHIB kullanılmasına olanak sağlamıştı.

Bu hamleyle birlikte, Brezilya’nın en büyük ve en itibarlı kulüplerinden biri olan Sao Paulo’nun, ülkede kripto para birimlerini kabul eden ilk futbol takımı olduğu belirtiliyor.

Shiba Inu’da Balina Hareketleri Ne Durumda?

WhaleStats verilerine göre, son 24 saat içinde en büyük 500 ETH balinası arasında en çok satın alınan ilk 10 token arasında yer alan Shiba Inu, kısa bir süre önce BlueWhale0073 tarafından yüklü bir satın alım yaşamıştı. Balina toplamda yaklaşık 1.4 milyon dolarlık SHIB tokeni satın aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu