BitcoinHaberler

Brooklyn Nets’in Ünlü Basketçisi Spencer Dinwiddie’nin Bir Sonraki Takımını Taraftarlar Belirleyecek!

Dinwiddie'nin Twitter'dan paylaştığı bağış kampanyasına göre 2625.8 BTC bağışı toplanırsa ünlü basketçinin Brooklyn Nets’ten sonra hangi takımda oynayacağını taraftarlar seçecek.

Sosyal medyada sıkça görmeye alıştığımız Brooklyn Nets takımının ünlü basketçisi Spencer Dinwiddie, Brooklyn Nets’ten sonra hangi takımda oynayacağını seçme hakkını sevenlerine bıraktı. 2021’in ortasına doğru Brooklyn’le garanti kontratı bitecek olan ünlü oyuncu Twitter’dan bir bağış kampanyası açtı. Buna göre Bitcoin olarak yapılacak olan bağışlar 2625.8 BTC’ye (24,632,600 dolar) ulaşırsa bir sonraki takımının hangisi olacağına takipçileri karar verecek. Hedeflenen Bitcoin bağışına ulaşılmaması halindeyse toplanan miktar bir hayır kurumuna bağışlanacak.

Bu Dinwiddie’nin ilk bağış kampanyası değil, ünlü oyuncu daha önce de 34 milyon dolar değerindeki takım sözleşmesini tokenleştirmek istemiş ancak yeterli ilgiyi görememişti. Bu kampanyanın da ilki gibi ilgi görmediğini söylemek mümkün. Bakalım Dinwiddie’nin bu seferki girişimi de hüsranla mı sonuçlanacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu