Bitcoin

4chan’da Paylaşılan İddia Doğru Çıkmayabilir!

4chan'da bir kullanıcı tarafından paylaşılan ve Ekim 2019'da Bitcoin'in 16.000 dolar olacağını iddia eden gönderi Bitcoin'in bu saate kadar 9.000 dolarlı seviyelerde kaldığı görülürse gerçek olmayabilir.

Nexo

4chan isimli kaynakta yayınlanan ve kim tarafından yayınlandığı bilinmeyen ve geçmişte yayınlanmasından sonra dikkatleri üzerine çeken ”Bitcoin şu tarihte şu kadar olacak” listesine göre bugün Bitcoin’in 16.000 doları görmesi gerekiyor. Bunu görüp görmeyecek olduğu hakkında henüz soru işaretleri yanıt bulmazken kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar bu kadar fazla bir yükselişin olup olmayacak olduğuna merakla bakıyorlar. %75 oranında yükselmesi gereken Bitcoin’in bugün bu fiyata yükselmesi için bir balinanın veya bir zenginin piyasaya anlık olarak gün içerisinde 135 milyar dolarlık alım yapması gerek. Bu şu anlama geliyor, Bitcoin satın alan insanlar bugün hiç satış olmazsa en az 135 milyar dolar değerli bir alım yapmak zorundalar ki 16.000 dolar görülebilsin.

Bu iddia görünüşe göre pek fazla gerçek olacağa benzemiyor ve bu konuda yatırımcılar bugün yine bu iddiayı tutturacaklarını düşünmüyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı