coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBTC Düşmanı Peter Schiff'ten Bitcoin Spot ETF Açıklaması: O Bile Kabul Etti!

BTC Düşmanı Peter Schiff’ten Bitcoin Spot ETF Açıklaması: O Bile Kabul Etti!

Bitcoin karşıtı açıklamalarıyla tanınan ekonomist Peter Schiff, yaptığı açıklamasında bu ürünlerin kabul edilebileceğini bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Büyük bir Bitcoin ve kripto para eleştirmeni ve altın tutkunu olarak bilinen ekonomist Peter Schiff, yayınladığı yeni paylaşımında BTC ve beklenen Spot ETF’ler hakkında konuştu.

Schiff, yaptığı açıklamasında SEC’in yarın çok sayıda Bitcoin Spot ETF’in listelenmesini onaylayabileceğini kabul etti. Bununla birlikte Schiff, yine BTC için düşmanlığını sürdürdü ve varlığı “başarısız bir dijital para” olarak tanımladı. Ekonomiste göre şimdiye kadar Bitcoin’in tüm başarısı spekülasyonlardan ibaret oldu.

Peter Schiff daha önce Spot ETF ürünlerinin onaylanmayacağını savunuyordu.

Schiff, BTC Spot ETF’lerin yararının “yeni grup kumarbazların kasinoya giriş yapacak olması” olduğunu iddia etti.

İlgili Haber  Eski SEC Başkanı Jay Clayton, Bitcoin Spot ETF'lerin Onayı Hakkında Konuştu: Ne Beklediğini Açıkladı

Ünlü ekonomistin Porto Riko’da kendisine ait bir bankası bulunuyordu ancak bölge yönetimi bu bankanın kara para aklama ve vergi kaçakçılığına aracılık ettiği gerekçesiyle bankayı kapattı. Schiff, bankasının hiçbir yanlış davranışının olmadığını savunuyor.

Bitcoin Spot ETF’ler birçok uzmana göre yarın onaylanacak ve Perşembe günü de işlem görmeye başlayacak. Ancak tabii ki SEC’in bu başvuruları reddetme ya da erteleme ihtimali de bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları