Bitcoin

Joel Birch: 7.500 Dolar BTC İçin Dip Alım Seviyesi Olabilir

Joel Birch isimli kripto para analisti açıklama yaptı.

Joel Birch kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptığı yeni açıklamada 7.400 dolar seviyesi ve 7.500 dolar seviyesinin kripto para sahibi olan yatırımcılar için bir dip alım fırsatı olabilecek olduğuna değindi. Bitcoin fiyatının yükselebileceğini ve fiyatın değişebilecek olduğu uyarısında bulunan analistlerden bir tanesi olan Joel Birch, bu konuda kendisine güvenirken, yatırımcılar ise bu dönemde eski döneme oranla analistlere pek fazla güvenemiyor

Joel Birch, kendisine göre 7.400 dolar seviyesi gibi seviyelerin çok önemli alım seviyeleri olduğunu, fiyatın bu seviyelerde değişebilecek olduğu ve 8 bin dolar altı fiyat seviyelerinin oldukça fazla önemli olduğunu düşündüğünü açıkladı. Bitcoin sahibi kripto para birimi yatırımcıları fiyatın değişebilecek olduğunu düşünürken, 8 bin dolar seviyesi altı fiyat seviyesinin ne zaman 10 bin dolara geri döneceği henüz merak konusu. Zira birçok kripto para birimi sahibi olan yatırımcı bu konuda  bazı soru işaretlerine sahip ve bu soru işaretlerine henüz yanıt alabilmiş değiller.

Kripto para sahibi olacak yatırımcılar bu kadar kısa süre içerisinde beklentilerinin ne kadar tutacak olduğunu iyi hesap etmeli ve doğru karar vererek güvendikleri analistlerin önerilerine uymalılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu