BitcoinHaberler

BtcTurk Kurucusundan Bitcoin Hakkında İnanılmaz Tahmin

BtcTurk kurucusu Kerem Tibuk Bitcoin için ütopik bir fiyat tahmininde bulundu.

Nexo

Bitcoin için özellikle son zamanlarda birçok tahmin ortaya atılıyor. Kripto para analistleri ve yatırımcıları 2020’nin Mayıs ayında olması beklenen Bitcoin halving olayı ile BTC’nin yeni rekorlar kıracağını öngörüyor.

Yeni yapılan Bitcoin tahminlerine bir yenisi de Türk kripto para borsası BtcTurk’ün kurucusu Kerem Tibuk’tan geldi. Kerem Tibuk Bitcoin için 2 yıl içerisinde olacağını düşündüğü iddialı tahminini açıkladı.

400.000 Dolarlık Tahmin

Tibuk Kriptometre’nin yeni bölümünde Bitcoin ile ilgili açıklamalarda bulundu. BTC’nin geçtiğimiz dönemde bir ayı sezonu yaşadığının altını çizen Tibuk, orta ve uzun vadede yaşanan yükselişlere dikkat çekti. Yarılanmadan 1 yıl sonra yani 2021 yılının sonlarına doğru Bitcoin’in 400 bin dolara yükseleceğini ifade etti. Her ne kadar bu tahmin şuan için birçok kesim tarafından mümkün görünmese de daha önceki yazımızda bunun olabilme ihtimallerini kaleme almıştık:

İlgili Haber  McAfee'nin 2 Milyon Dolar Hayalinin Gerçeklik Payı Var MI?

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı