BitcoinHaberler

BtcTurk Kurucusundan Bitcoin Hakkında İnanılmaz Tahmin

BtcTurk kurucusu Kerem Tibuk Bitcoin için ütopik bir fiyat tahmininde bulundu.

Bitcoin için özellikle son zamanlarda birçok tahmin ortaya atılıyor. Kripto para analistleri ve yatırımcıları 2020’nin Mayıs ayında olması beklenen Bitcoin halving olayı ile BTC’nin yeni rekorlar kıracağını öngörüyor.

Yeni yapılan Bitcoin tahminlerine bir yenisi de Türk kripto para borsası BtcTurk’ün kurucusu Kerem Tibuk’tan geldi. Kerem Tibuk Bitcoin için 2 yıl içerisinde olacağını düşündüğü iddialı tahminini açıkladı.

400.000 Dolarlık Tahmin

Tibuk Kriptometre’nin yeni bölümünde Bitcoin ile ilgili açıklamalarda bulundu. BTC’nin geçtiğimiz dönemde bir ayı sezonu yaşadığının altını çizen Tibuk, orta ve uzun vadede yaşanan yükselişlere dikkat çekti. Yarılanmadan 1 yıl sonra yani 2021 yılının sonlarına doğru Bitcoin’in 400 bin dolara yükseleceğini ifade etti. Her ne kadar bu tahmin şuan için birçok kesim tarafından mümkün görünmese de daha önceki yazımızda bunun olabilme ihtimallerini kaleme almıştık:

İlgili Haber
McAfee'nin 2 Milyon Dolar Hayalinin Gerçeklik Payı Var MI?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu