BitcoinBorsaHaberler

BtcTurk’te Yaşanan Erişim Problemi Nihayet Çözüldü

Yaşanan sıkıntı olası bir hack saldırısı ihtimalini gündeme getirmişti ancak sıkıntının giderilmesi yüreklere su serpti.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından BtcTurk’e bir süredir ulaşım sorunu yaşanmaktaydı ve sorunun kaynağı tam olarak bilinmemekteydi.

BtcTurk ekibi tarafından bugün yapılan açıklamayla borsanın resmi web sitesi ile BTCTurk PRO ve BtcTurk PRO mobil uygulamalarına erişimin olmadığı dile getirilmiş ve söz konusu problemin en kısa sürede çözülmesi için çalışmaların sürdüğü ifade edilmişti. Yapılan bakım çalışmalarının ardından ilgili sıkıntının giderildiği Twitter’dan yayınlanan bir iletiyle kullanıcılara duyuruldu:

Olası bir hack saldırısı ihtimallerini dillendiren kullanıcılar, söz konusu açıklama ile derin bir nefes aldı ve borsa işlemleri olağan düzenine geri döndü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu