Kripto HaberleriAltcoinBu 2 Coin 24 Saat İçerisinde Yüzde 30'dan Fazla Kazandırdı!

Bu 2 Coin 24 Saat İçerisinde Yüzde 30’dan Fazla Kazandırdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin son dönemde özellikle çok büyük oranlarda değer kazandı ve ardından ise büyük oranlarda düşüşe geçti. Bitcoin ve altcoin fiyatlarında yaşanan bu değişim özellikle bazı yatırımcılar için soru işaretine sebep olurken, ne zaman yeniden yükseliş olacağı veya ne zaman tam anlamıyla rekor kırılacak olduğu konusunda farklı arayışlara neden oldu.

Bitcoin fiyatında yaşanan düşüş sonrasında bazı risk almayı seven yatırımcılar özellikle çok riskli olan daha geri sıralarda bulunan kripto para birimlerine odaklandılar. Kısa vadeli kayıpları çok yüksek olan kripto para yatırımcıları “daha fazla risk alabiliriz” diye düşünerek piyasada rota değiştirirken, özellikle de 24 saat içerisinde beklenmedik düzeyde yükseliş gösteren 2 altcoin yatırımcılarında heyecana sebep oldu.

Infinitecoin %41 Yükseldi

Infinitecoin (IFC) son 24 saat içerisinde %41 oranında değer kazanması ile adından söz ettirerek tüm kripto para birimleri arasında en fazla yükseliş gösteren altcoin oldu. 11 milyon dolar değerinde piyasa hacmine sahip olan bu altcoin, 90 milyardan daha fazla dolaşan arz ile yatırımcılarına kazanç sağladı. Bitcoin fiyatının bu denli düştüğü bu dönemde daha riskli yatırımcılar arasında çok ama çok az sayıda insanın Infinitecoin (IFC) satın aldığı düşünülürken, özellikle de kısa vadeli bu kadar yükselişin önceden tahmin edilmesinin son derece zor olduğu belirtildi.

Bitcoin fiyatındaki değişimin ardından Infinitecoin (IFC) satın alanların bu dönemde zararlarının büyük bölümü çıkardıklarından söz edilirken, IFC’nin bu yükselişinde balina eylemlerinin etkisi olduğu düşünülmekte.

MRX %35 Arttı

Metrix Coin (MRX) fiyatında yaşanan yükseliş yine 24 saat içerisinde %35 oranında arttı. Monero (XMR) ile herhangi bir direkt veya dolaylı yoldan bağlantısı olmayan Metrix Coin’in (MRX) bu kısa sürede bu kadar değer kazanmasının yatırımcılar için son derece iyi kazançlar sağladığı belirtildi.

MRX’in bu yükselişinin ardında da yine bir balinanın ani yatırım eyleminden doğduğu tahmin edilirken, çok sayıda ilk 100 sırada yer alan altcoine oranla 196. sırada bulunan bu altcoinin değer kazanması MRX sahiplerini son derece sevindirdi.

*Kripto para birimlerinde de beklenmedik yükseliş ve düşüşler zaman zaman olabilir. Özellikle hacimsiz olan altcoinlere yatırım yapmak çok daha riskli olduğu için dikkat etmekte fayda var. Böyle coinlere yatırım yapılacaksa mutlaka kaybedileceği zaman sorun olmayan küçük miktarlı sermayelerle giriş yapılmalı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları