Altcoin

Bu 4 Kripto Para Birimi, Kendi Rallilerini Başlatabilir

Bitcoin'in önderliğinde 4 kripto para birimi de yükselişe geçebilir.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), beklenmeyen bir yükseliş sonrasında 56.000 dolar bandında stabil bir görünüm çizmeye başladı. BTC ilk başta altcoinleri ezen bir tutuma sahip olsa da şimdi görülen konsolidasyon yakında altcoinlerin harekete geçebileceğine işaret ediyor. Peki bunlar hangi altcoinler olacak?

Üç Altcoin, Üç Yükseliş Senaryosu

İlk sırada kesinlikle Bitcoin ile ilişkisi bilinen Litecoin (LTC) yer alıyor. Charlie Lee’nin Bitcoin’in kopyası olarak tasarladığı LTC, sadece ödeme odaklı bir kripto para olmasıyla öne çıkıyor. Bitcoin’in kopyası olarak bilinen LTC fiyat hareketleri ile de bunu yansıtıyor ve BTC ne zaman ani bir atak yapsa devamında LTC bunu takip ediyor.

Litecoin kritik 170 dolar desteğinin üzerinde yer almakta ve 185 dolar direncinin kırılması ile yeniden 230 dolar seviyesini test edebilir. LTC’nin uzun süredir sessiz olması da bu yükseliş beklentisini körüklüyor.

Diğer kripto para birimi ise Polkadot (DOT) olarak öne çıkıyor. Solana ve Ethereum’un NFT rüzgarı esnasında sess kalan Polkadot, şimdi parachain satışlarının başlaması ile yeniden ralliye hazırlanıyor.

Parachain satışları için taliplilerin yüklü DOT alması gerekmekte ve DOT son 7 günde %10 yükseliş elde ederek bunun fragmanını gösterdi. DOT için kritik direnç ise 45 dolar olarak gözüküyor.

Üçüncü sırada ise Binance Coin (BNB) yer alıyor. Binance’in BSC ekosistemini destekleyen 1 milyar dolarlık fonu sonrasında bugün Binance tarafından bir müjde daha verildi. Borsa, artık kendi fan tokenlerini Binance Launchpad üzerinden satışa sunacağını belirtti ve bu da BNB için olumlu bir alım baskısı yaratacaktır. BNB fiyatının kısa sürede 480 dolar  direncini kırıp 600 dolara ulaşması beklenebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

ARKADAŞLAR LTC COIN YAKŞAŞIK 3.5 AYDIR DEYİM YERİNDE İSE BİR İLERİ ÜÇ GERİ YAPIYOR PATLARMI BİLMEM AMA BİR PATLARSA EN AZ 4000TL Yİ BULUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM


Başa dön tuşu