Altcoin

Bu 5 Altcoin, Yüzde 100 Yükseliş İle Bütün Dikkatleri Üzerlerine Çekti!

Bu hafta bütün gözler bu 5 altcoin'in üzerinde!

Kripto para sektörü için bu hafta oldukça kanlı geçse de birkaç kripto para birimi kesinlikle bu haftayı lehlerine çevirmeyi başardı. Özellikle 5 kripto para birimi elde ettiği yükseliş ile dikkat çekti ve bütün gözleri üzerine topladı.

5 Altcoin, Çok Dikkat Çekti

Listenin başında ise merkezsiz ağ odaklı XYO Network (XYO) yer almakta. XYO network, coğrafi bilgileri dikkate alarak anonim bir şekilde veri topluyor. Bu ağın kendi kripto para birimi olan XYO ise 7 günün en düşük seviyesi 0,013 dolardan %285’lik bir yükseliş ile 0,05 dolar seviyesine kadar yükseldi ve %100’ün de üzerinde bir artış yakaladı.

Bunun devamında dikkatleri üzerine çeken kripto para ise Oasis Network (ROSE) oldu. Gizlilik odaklı merkezsiz blockchain ağı, özellikle açık kaynaklı olması ile de dikkat çekiyor. Önde gelen kripto para birimi bu hafta %167 yükseliş elde etti ve 0,12 doladan 0,32 dolara kadar yükseldi. Bunun devamında hafif bir düzeltme yaşayan ROSE, hala bir hayli iyi bir knoumda.

Blockchain ağları arası işbirliği odaklı Quant (QNT) ise rekor kırmaya yaklaşan bir başka altcoin oldu. QNT, %124 ralli ile 427 dolar seviyesini bir kere daha gördü ve 7 günün en düşük noktası olan 190 dolardan hızlı bir toparlanma yaşadı.

Son iki sırada ise ALGO ve VLX yer alıyor. ALGO, gelen fonlama haberi ve geliştirme fonu sayesinde %102 yükseliş elde ederken VLX ise bir haftada %100 yükseliş elde etti ve 0,09 dolardan 0,18 dolara çıktı.

*Son zamanlarda ciddi yükseliş yaşayan coinlerin, bu yükselişleri devam ettirme ihtimali olsa da büyük düşüşler de yasayabileceğini unutmamak gerekiyor. Bu sebeple bu tarz coinlere portföyün az bir miktari ile stop limit emirlerini kullanarak yatırım yapılması öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu