Kripto HaberleriHaberlerBu 9 Kripto Para Birimi Artık Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşacak!

Bu 9 Kripto Para Birimi Artık Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşacak!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektöründeki popülerlik artmaya devam ederken kripto paraların ana akım kabulünde de benzer şeyler görülmeye başlandı. Kısa süre önce Newegg ve Nothing gibi önde gelen perakende devlerinin kripto para kabulüne de şimdi bir yenisi eklendi.

Konzum, Kripto Para Kabul Ediyor

Batı Balkanların en büyük gıda üreticisi ve perakende şirketi olan Konzum, resmen kripto para kabul etmeye başladı. Konzum, Hırvatistan içerisindeki müşterilerin direkt olarak kripto para birimleri ile ödeme yapabileceğini ifade etti. Şu an için bu ödemeler sadece online mağazalarda geçerli olsa da şirket ilerleyen tarihlerde bunları bütün halka açmayı ve mağazalardan da işlem yapılmasını planladığını aktardı.

Teknoloji odaklı e-ticaret şirketi Newegg kısa süre önce Shiba Inu’yu destekleyeceğini belirtmiş ve SHIB ödemeleri için resmen start vermişti. Şimdi de benzer haberin direkt olarak Konzum’dan gelmesi umutları arttırdı.

Konzum’un 10.000’den fazla çalışanı ve milyonlarca müşterisi var. Firma, Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Stellar (XLM), Dai (DAI), EOS (EOS), Tether (USDT), ve USD Coin (USDC) destekleyeceğini vurguladı. Bu da aslında nispeten köklü kripto para birimlerinin hedeflendiğini gösteriyor.

Konzum gibi perakende devlerinin böyle adımlar atması kesinlikle diğer şirketleri de kripto para sektörüne yönelik iştahlandırabilir. Tabii ki şirketlerin listeleyeceği kripto para birimleri ise ciddi fiyat artışları görebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları