coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin E-Ticaret Devi Alibaba İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu, Fiyat Hareketlendi!

Bu Altcoin E-Ticaret Devi Alibaba İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu, Fiyat Hareketlendi!

Popüler altcoin Aptos (APT) Çinli e-ticaret devi Alibaba’nın bilgi işlem ve depolama kolu olan Alibaba Cloud ile ortak olduklarını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler altcoin Aptos (APT) Çinli e-ticaret devi Alibaba’nın bilgi işlem ve depolama kolu olan Alibaba Cloud ile ortak olduklarını duyurdu.

Yapılan resmi açıklamada Aptos Vakfı ve Alibaba Cloud’un APAC bölgesinde Web3 yeteneğini ve erişilebilirliğini desteklemek için güçlerini birleştirdiği belirtildi.

“Asya, Harekete geçmeye hazırlanın!

Aptos Vakfı ve Alibaba Cloud Aptos Vakfı x Alibaba Cloud, Asya’daki ilk ortak markalı Move geliştirici topluluğunu başlatacak ve kitlesel benimseme için oluşturulan akıllı sözleşme programlama dilinin etkisini daha da artıracak.

Alibaba’nın hızlandırıcı programında belirlenen blockchain sponsoru olarak Aptos Vakfı, gelecek vaat eden Aptos tarafından inşa edilen projelere inşaatçı kaynakları ve ekosistem fonu desteği sağlayacak.

Aptos Vakfı x Alibaba Cloud ayrıca Asya-Pasifik Web3 topluluğunu genişletmek ve güçlendirmek için bir dizi hackathon ve bölgesel etkinlikte de işbirliği yapacak.”

Aptos Vakfı Ekosistem ve Hibeler Başkanı Bashar Lazaar açıklamasında “Aptos Vakfı, APAC bölgesinde kitlesel benimsemeyi hızlandırmaya odaklanırken, bir sonraki adım olarak Alibaba Cloud ile ortaklık kurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Yarının lider geliştiricilerinin oyun değiştiren fikirlerini görmek ve desteklemek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Bu ortaklığın sadece bir başlangıç olduğunu belirten Aptos Vakfı, daha fazla etkinlik, hackathon ve diğer özel anlar oluşturmak amacıyla Alibaba Cloud ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Haberin ardından APT fiyatı % 3,2 yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail