Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin, FIFA İle Yaptığı Altcoin Sayesinde Ciddi Yükselişe Geçti!

Bu Altcoin, FIFA İle Yaptığı Altcoin Sayesinde Ciddi Yükselişe Geçti!

Takip et

Önde gelen blockchain projelerinden olan Algorand (ALGO), FIFA ile resmi ortaklık imzalamayı başardı. ALGO, bundan sonra 2022 FIFA Dünya Kupasının blockchain sponsoru oldu. Maçların 21 Kasım tarihinde başlaması bekleniyor ve ALGO’nun tam olarak turnuva başladığında inanılmaz bir tanınırlık elde edeceği şüphesiz gibi gözükmekte.

ALGO, FIFA’yı Bağladı!

ALGO büyük bir anlaşmaya imza atsa da anlaşmanın finansal şartları henüz açıklanmadı. FIFA, Algorand’ın yardımıyla aynı zamanda kendi kripto para stratejisini de oluşturacak ve bu konuda danışmanlık alacak. FIFA’nın bu kapsamda kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeyi hedeflediği de belirtilmekte.

ALGO fiyatı bu haber gelir gelmez bir anda %20 ve üzerinde yükseliş elde etti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in düşüş yaşadığı ve 38.000 dolarda tutunmaya çalıştığı anlarda gelen bu ciddi yükseliş ise ALGO için bir hayli kritik.

ALGO an itibarıyla 0,70 dolar desteğinin üzerinde bulunmakta ve önümüzdeki tarihlerde 0,80 dolar direncini kırabilirse yeniden 1 dolar macerası başlayabilir. En büyük 29. kripto para birimi olan ALGO’nun bundan 3 yıl önce ulaştığı 3,56 dolarlık rekor fiyattan %80 geride olduğu biliniyor. Bu da ALGO için ciddi bir yükseliş potansiyeli bulunduğunu göstermekte.

Son dönemde kripto para projeleri bunun gibi ortaklıklarla ses getirmeye başladı. Şubat ayında da Tezos, Manchester United ile ortaklık imzalamıştı. Algorand geçtiğimiz Mart ayında ise Gotham FC ile üç yıllık bir forma sponsorluğuna imza atmıştı. Bütün bunlar ünlü bir yöneticinin ALGO’ya gelişinden sonra olmakta.

İlgili Haber
Eski JPMorgan Yöneticisi, Algorand'e (ALGO) CEO Olarak Katıldı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları