AltcoinHaberler

Bu Altcoin, Geliştiricilerine Dağıtmak Üzere 500 Milyon Dolarlık Bir Fon Oluşturdu!

Bu altcoin, platformundaki gelişticilere dağıtmak üzere 500 milyon dolarlık bir yatırım fonu oluşturduğunu duyurdu.

Layer-2 Ethereum ölçeklendirme çözümü Immutable (IMX), oyun geliştiricilerini teşvik etmek ve platform üzerinde geliştirilen Web3 projelerinin kullanıcı tarafından benimsenmesini hızlandırmak amacıyla bir fon oluşturacak.

Immutable X (IMX) Altcoin Platfromunun Geliştirilmesi İçin 500 Milyon Dolarlık Fon Oluşturuldu

Planlara göre, Immutable X protokolüne token hibeleri ve yatırım tahsis etmek üzere 500 milyon dolarlık bir fon başlatılacak.

Hem nakit hem de Immutable X’in altcoin IMX’in bir karışımı olan fon, Animoca Brands, GameStop ve Airtree, BITKRAFT, Arrington Capital, Double Peak ve King River Capital gibi risk sermayesi şirketlerinin yatırımlarını bir araya getiriyor.

Oluşturulacak fonun hedefinin platform üzerindeki geliştiriciler olduğu bildirildi.

Immutable X’teki mevcut oyun geliştiricileri ve fikri mülkiyet sahipleri arasında TikTok, Illuvium, Ember Sword, GreenPark Sports, ESL, Gary Vee’s Vee Friends, Playco ve platform aracılığıyla NFT pazarını başlatan GameStop yer alıyor.

Immutable Geliştirici ve Girişim Fonu isimli fon ayrıca NFT, oyun dünyası, tokenomik, oyun tasarımı, topluluk ve pazarlama konularında ortak oyun stüdyolarına danışmanlık desteği sağlamayı planlıyor.

Immutable CEO’su James Ferguson yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Blockchain’in en büyük oyunlarından ikisi olan Gods Unchained ve Guild of Guardians’ı geliştirirken öğrendiğimiz dersleri uyguluyoruz ve Riot Games gibi Web2 stüdyolarından en zeki insanları işe alıyoruz.”

Şirketin diğer kurucu ortağı ve başkanı Robbie Ferguson, “oyunların film ve müziğin toplam değerinden daha büyük olduğunu ve her yıl %10 oranında büyüdüğünü” belirtti ve önümüzdeki on yıl içerisinde trilyon dolarlık bir ekonomiye dönüşme potansiyeli olduğunu açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu