Altcoin

Bu Altcoin İçin Yarın Büyük Gün: Binance Üzerinde Listelenecek! İşte Detaylar

Popüler Metaverse projelerinden biri olan Highstreet için yarın büyük bir gün olabilir. Peki listelenme detayları neler?

Metaverse projesi Highstreet, Binance NFT platformunun HIGH altcoinlerini desteklemeye başlayacağını duyurdu.

Buna ek olarak proje, Binance NFT üzerinden Metaverse dairelerini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Highstreet Projesinin Metaverse Satışları Yarın Binance NFT Üzerinde Başlıyor

Satışa sunulacak daireler, Highstreet dünyasının merkezinde yer alan The Solarium bölgesinde konumlanıyor. Proje geliştiricilerine göre, bölgede ev sahibi olan NFT kullanıcıları, düzenli olarak pasif gelir elde edecek.

The Solarium bölgesinde satışa sunulması planlanan dairelerin toplam sayısı 2.500 olarak belirlendi. Projenin web sitesine göre söz konusu daireler stüdyo dairelerden lüks süitlere kadar farklılık gösteriyor.

Highstreet Metaverse’ünde satışa sunulacak daireler.

Binance NFT üzerinden ise 2.000 daire satılacağı öğrenildi. Daireler, Binance’ın konseptlerinden biri olan “gizemli kutu” şeklinde satılacak.

Bu da, yatırımcıların bu kutuyu açmadan hangi tür daireye sahip olacaklarını bilemeyecekleri anlamına geliyor.

Kullanıcıların Highstreet Metaverse dairelerinden birine sahip olması için Binance üzerinde hesapları olması ve bu hesapların kimlik doğrulanmasının yapılması gerekiyor.

Metaverse Dairesi Çekilişleri İçin HIGH Altcoini Kullanılacak

Yarın (07.02.21) Türkiye saatiyle 10.00’da başlayacak hazırlık aşamasında, kullanıcılar bir sonraki aşamaya geçmek için cüzdanlarında 0.1 BNB tutmak zorundalar.

Bunun ardından ise, 09.02.21 tarihinde Türkiye saatiyle 05.00’da başlayacak abonelik aşaması geliyor. Abonelik aşamasında, bir önceki aşamayı tamamlayan kullanıcılar, 50 HIGH tokeni kilitleyerek 1 bilet hakkına sahip olacak. Bir kullanıcı en fazla 200 HIGH tokeni kilitleyerek 4 bilet hakkı satın alabilecek.

Bilet satın alan kullanıcıların daire satın almaya hak kazanması garanti olmayacak.

Sonraki aşama olan hesaplama aşaması 10.02.21 tarihinde Türkiye saatiyle 12.00 ve 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Hangi biletlerin kazandığının açıklanacağı bu aşamada, kazanan biletlerin herhangi bir satın alım işlemi yapması gerekmeyecek. Kazanamayan biletlerin HIGH tokenleri ise sahiplerine iade edilecek.

Saat 15.00’dan sonra 48 saat sonra, kullanıcıların hangi tip daireyi sahip oldukları açıklanacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu