Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Robinhood Listelemesinin Ardından Tırmanışa Geçti!

Bu Altcoin Robinhood Listelemesinin Ardından Tırmanışa Geçti!

Takip et

Alım satım uygulaması Robinhood, 14 Temmuz’da yaptığı bir duyuruya göre Uniswap’in yerel altcoini UNI’nin listelendiğini açıkladı.

UniSwap Altcoini UNI, Robinhood Listelemesinin Ardından Yüzde 6’nın Üzerinde Değer Kazandı

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, UNI fiyatı haberin duyurulmasından sonra yaklaşık %6 artış gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 6.97 dolardan işlem görüyor.

7 dolardaki önemli direnç bölgesinde olan UNI, bu seviyenin kırılımıyla 8 dolar bandına kadar tırmanabilir.

Öte yandan Dogecoin türevlerinden biri olan Floki Inu’nun destekçileri kısa bir süre önce tokenin Robinhood üzerinde listelenmesi için bir Change.org dilekçesi oluşturmuştu.

Nisan ayında Robinhood, meme coin Shiba Inu ile birlikte Polygon (MATIC), Solana (SOL) ve Compound’u (COMP) listelemişti. Haziran sonunda yatırım uygulaması, Chainlink’i (LINK) de listeledi.

Robinhood ilk olarak Şubat 2018’de sıfır ücretli kripto ticareti desteğini uygulamasına eklemişti. Bitcoin ve Ethereum, uygulamanın kullanıcıları için en başından beri kullanılabiliyordu. Daha sonra, meme kripto para birimi Dogecoin de dahil olmak üzere birkaç altcoin için destek de eklendi.

Son birkaç ayda çok sayıda kripto parayı borsasında listelemesi, Robinhood’un tutucu listeleme kurallarını daha fazla müşteri çekebilmek adına biraz esnettiği yönünde yorumlanabilir.

Robinhood, 2013 yılında geleneksel aracılık hizmetlerine sıfır ücretli bir alternatif olarak piyasaya sürüldü.

Uygulama, 2021’in başlarında GameStop olayı sırasında ana akımda büyük ilgi gördü. Ayrıca, şirketin gelirinde büyük bir artışa katkıda bulunan Dogecoin çılgınlığından da yararlandı.

Robinhood nihayet geçtiğimiz Temmuz ayında halka açılmıştı. Şirketin hisseleri ilk çıkışından bu yana %76’dan fazla değer kaybetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları