Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Son Trende Uyup Sürpriz Bir Duyuru Yaptı: Grafiğinde Ani Yükseliş...

Bu Altcoin Son Trende Uyup Sürpriz Bir Duyuru Yaptı: Grafiğinde Ani Yükseliş Yaşanıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

yearn.finance (YFI) geliştiricileri, dakikalar önce yeni bir duyuru yayınlayarak son günlerin trendi likit staking türevleri (LSD) için yETH isimli bir altcoin çıkaracaklarını duyurunca YFI fiyatında oldukça ani bir yükseliş gerçekleşti.

YFI Altcoin Geliştiricileri Twitter’dan yETH Adlı Bir Likit Staking Türevi Altcoini Tanıtınca Tokenin Fiyatında Ani Bir Yükseliş Meydana Geldi

YFI geliştiricileri, resmi Twitter hesaplarından yaptıkları açıklamada gelişmeyi şöyle duyurdu:

“LSD’lerin LSD’si yETH ile tanışın.

Tek bir token ile LSD’lerden oluşan bir sepete maruz kalın.

Riskinizi dağıtın.

Artan getiri elde etin.

Zihninizi genişletmeye hazır olun.”

Bununla birlikte geliştiriciler Twitter üzerinden ayrıca bir video paylaşarak yETH altcoininin “yakında” piyasaya sürüleceğini ilan ettiler.

YFI altcoin fiyatında açıklamanın ardından yaşanan yükselişi gösteren 15 dakikalık mum grafiği.
İlgili Haber
Avalanche'ten (AVAX) Paylaşım: Yeni Özelliğini Tanıttı, Fiyat Tepki Verdi!

Likit Staking Türevleri Nedir?

Ethereum artık bir Proof-of-Stake zinciri olduğundan, kullanıcılar stake ödülleri kazanmak için ETH’lerini stake edebiliyor. Stake edilen ETH şu anda Mart ayında yapılacak Şangay yükseltmesine kadar geri alınamıyor, bu da ETH’nin kilitlenmesine ve sermaye verimsizliğine neden oluyor.

Son trendlerden biri olan likit staking, kullanıcıların ETH’lerini stake ettiklerinde DeFi’de kullanabilecekleri likit stake edilmiş bir türev token almalarına olanak tanıyarak bu sorunu çözüyor.

Likit stake sağlayıcıları, likit stake hizmetleri sunarken %5-10 komisyon ücreti alıyor.

Şanghay yükseltmesinden sonra ETH staking’ten çıkarılabilir ve bu da daha fazla kullanıcının ETH’lerini likit olarak stake etmesine ve likit staking sağlayıcılarının gelirlerinin artmasına neden olur.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları