binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin, Topluluk ve Geliştiricilerine 3.3 Milyar Dolarlık Token Dağıtacağını Duyurdu!

Bu Altcoin, Topluluk ve Geliştiricilerine 3.3 Milyar Dolarlık Token Dağıtacağını Duyurdu!

Bir altcoin yönetimi, geliştiriciler ve topluluğun bir kısmına toplamda 3.3 milyar dolar değerinde token dağıtacağını bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir Ethereum katman-2 ölçeklendirme ağı olan Optimism (OP), topluluğu için 3.3 milyar dolar değerinde kendi yerel tokeni olan OP ayırdı. Fonlar, blok zinciri ekosistemine önemli katkılarda bulunan projelere veya kişilere verilecek.

Duyuru 26 Mart’ta zincirin yönetim ve topluluk kolu olan Optimism Collective tarafından yapıldı. Kolektif, 850 milyon OP’nin bir kısmının Mayıs ayında başlayıp 2024 yılı boyunca devam edecek dört kategorize turda dağıtılacağını açıkladı.

Resmi açıklamaya göre Optimism’in Retroaktif Kamu Malları Finansmanı (Retro Funding) olarak bilinen girişimin temelinde işbirliği ve kolektif başarı görüşü yatıyor.

İlgili Haber  Son Dakika: Kripto Para Gazetecisi Eleanor Terrett Açıkladı, "Kurumsal Şirketler Litecoin ETF'e İlgi Göstermeye Başladı"

Optimism’in bir önceki 100 milyon dolarlık topluluk fonlama duyurusuna Vitalik Buterin oldukça olumlu bir tepki vermişti:

“Halka açık malları finanse etme, geliştiricilerin ve diğerlerinin bir iş modeli olmasa bile Ethereum’a katkıda bulunmalarına yardımcı olma konusundaki devam eden kararlılıklarını görmekten gerçekten etkilendim.”

Optimism (OP) fiyatı bu gelişmeye hafif bir olumlu tepki verdi. Bu yazının yazıldığı anlarda OP, son 24 saatteki %1.39’luk yükselişiyle 3.88 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail