binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Yeni Duyuru Yaptı, Fiyat Hareketlendi!

Bu Altcoin Yeni Duyuru Yaptı, Fiyat Hareketlendi!

SSV Network, Ethereum ve diğer blok zincirleri için staking'in tamamen merkezi olmayan hale getirilmesine yardımcı olan blok zincirini piyasaya süreceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk’in haberine göre SSV Network, Ethereum ve diğer blok zincirleri için staking’in tamamen merkezi olmayan hale getirilmesine yardımcı olan blok zincirini piyasaya süreceğini söyledi.

Bu protokolün borsa bazlı staking ağırlıklı olması kripto topluluğunun endişelerinin artmasına neden olurken SSV’den gelen merkeziyetsizlik hamlesi olumlu karşılandı ve fiyata pozitif yansıdı.

Ssv.network protokol kurucusu Alon Muroch şunları söyledi:

“Ortaklar ve toplulukla birlikte SSV Network, Ethereum staking için yeni bir paradigmanın öncülüğünü yapabilir.

Amacımız, aksi takdirde tek varlıklara güvenme konusunda ihtiyatlı davranacak ve bağımsız olarak nispeten karmaşık bir stake etme sürecinden geçmek istemeyecek daha fazla kullanıcıyı dahil etmektir.”

Haber sonrası SSV Network’ün tokeni SSV‘de %5’lük bir artış görüldü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail