binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Geliştirici Ekip Binance'e Yüklü Transfer Yaptı: Geçen Sefer Büyük Dump...

Bu Altcoinde Geliştirici Ekip Binance’e Yüklü Transfer Yaptı: Geçen Sefer Büyük Dump Yemişti, Bu Sefer Yükseliyor!

Verilere göre bu altcoinde geliştiriciler kripto para borsası Binance'e bir aracı kullanarak yüklü miktarda transfer yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkeziyetsiz bulut depolama platformu Storj’un geliştiricileri, yerel token STORJ’dan büyük bir miktarı kripto para borsası Binance’e aktardı.

Verilere göre Storj ekibi, dijital varlıklar için bir likidite sağlayıcısı ve piyasa yapıcısı olan GSR Markets aracılığıyla Binance’e yaklaşık 2.14 milyon dolar değerinde toplam 6.25 milyon STORJ altcoini yatırdı.

Bu, Storj geliştiricilerinin tokenlerini Binance’e taşıdığı ilk sefer değil. Haziran 2023’te ekip, o sırada yaklaşık 2.55 milyon dolar değerinde olan 5 milyon STORJ tokenini aynı borsaya yatırmıştı. Ancak, piyasanın o zamanki tepkisi farklıydı. Haziran ayındaki para yatırma işleminden sonra, STORJ’un fiyatı birkaç gün içinde %78 oranında düşerek 0.51 dolardan 0.28 dolara gerilemişti.

İlgili Haber  Hangi Katman 2'ler Gelecek Vaat Ediyor? Kripto Para Analiz Şirketi Dune Yeni Ethereum Raporunu Yayınladı

Öte yandan, bu kez STORJ’un fiyatı para yatırma işleminden bu yana son bir haftada %34 oranında artarak 0.28 dolardan 0.38 dolara yükseldi. Tokenin fiyatı gün içinde de yükseldi ve bu yazının yazıldığı sırada %2.88 artışla 0.3842 dolardan işlem görüyor.

Altcoinin yaklaşık olarak son bir haftada yaşadığı yükselişi gösteren günlük mumlara sahip grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail