Ana SayfaAltcoinBu Altcoinde Görev Değişimi: CEO Ayrılık Kararı Aldığını Açıkladı!

Bu Altcoinde Görev Değişimi: CEO Ayrılık Kararı Aldığını Açıkladı!

Takip et

Altcoin şirketi Algorand (ALGO), Operasyon Direktörü W. Sean Ford’u derhal geçerli olmak üzere geçici CEO’luğa terfi ettirdi. Ford, “başka ilgi alanlarını takip etmek” için ayrılan G. Steven Kokinos’un yerine geçecek.

Eski CEO G. Steven Kokinos, 2018 Yılından Bu Yana Altcoini Yönetiyordu

Yazılım geliştirme firması Fuze’u kurduktan sonra 2018 yılında kripto para şirketi Algorand’a katılan Kokinos, 2023 yılının ortalarına kadar şirkete kıdemli danışman olarak hizmet verecek.

2018’de Alogrand’a da katılan Ford, daha önce remote yazılım şirketi LogMeIn’de pazarlama müdürü olarak görev yapıyordu. Ford Algorand’da ise pazara açılma ve operasyonları denetledi.

Şirketin kurucusu Silvio Micali, Steven Kokinos’un ayrılığı ile ilgili şunları söyledi:

“Steven’a Algorand’a ayırdığı zaman ve gösterdiği özveri için teşekkür ediyoruz. Kendisi işimizin başlangıçtaki başarısında önemli bir rol oynadı ve sorunsuz bir geçiş için gösterdiği çabayı takdir ediyoruz.

Sean, şirket operasyonlarının her zamanki gibi devam etmesini sağlamak ve Algorand’ı bir sonraki büyüme aşamamıza geçirmemize yardımcı olmak için benimle ortaklık yapmak üzere mükemmel bir konuma sahip.”

Algorand ekosisteminin kendi altcoini ALGO, geçtiğimiz yılın Eylül ayında kırdığı tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru seviyesinden halen epey düşük bir noktadan işlem görüyor.

İlgili Haber
Algorand 2022'de 6 Milyondan Fazla Yeni Hesap Ekledi

Algorand Blockchain’i, proof of stake sistemini kullanmakta ve güvenlik, ölçeklenebilirlik ve merkeziyetsizlikten oluşan ‘blockchain üçlemesini için mücadele etmeyi amaçlamaktadır.

Algorand şirketi, kendisini çevreleyen topluluğun büyümesini desteklemek üzere kurulmuş olan Algorand Vakfı’ndan ayrı bir kuruluştur.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları