Kripto HaberleriAltcoinAlgorand 2022'de 6 Milyondan Fazla Yeni Hesap Ekledi

Algorand 2022’de 6 Milyondan Fazla Yeni Hesap Ekledi

Takip et

2022’nin başından bu yana, Algorand (ALGO) blok zinciri ağına 6 milyondan fazla yeni hesap eklemeyi başardı. AlgoExplorer verilerine göre yıl başında Algorand’daki toplam hesap sayısı 17.373.299 iken bu sayı bugün itibarı ile 23.548.065’e ulaştı. Bu da yılın başından bu yana %35’lik bir artışa karşılık geliyor.

ALGO’ya olan ilginin bu kadar artmasının nedenlerinden biri, Algorand tabanlı ürünlerin diğer blok zincirlerinde ve cep telefonlarıyla akıllı saatler gibi düşük güçlü ortamlarda çalışmasına izin verecek ağa yönelik yükseltme olabilir.

Algorand ayrıca platformu Ethereum’a (ETH) bağlamak için güvenilir bir köprü olan London Bridge’in tanıtılmasını bekliyor. Bunu gerçekleştirmek için yazılım geliştirme şirketi Applied Blockchain, Şubat 2022’de Algorand Vakfı’ndan hibe aldı.

Ayrıca Algorand Vakfı’nın hibe duyurusundan birkaç gün önce JPMorgan eski yöneticisi Staci Warden‘ı yeni CEO olarak işe aldığını da belirtmekte yarar var.

Algorand Tanınırlığı Artıyor!

Öte yandan Grayscale Investments, bu yılın başında Algorand’ı 25 yeni token katılımcısı arasında incelenen varlıklar içine ekledi.

“Geleceğin Google’ı”

Alternatif yatırım firması SkyBridge Capital’in kurucusu ve eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci ise Algorand’ı överek kripto parayı geleceğin “Google’ı” olarak gördüğünü belirtti.

Algorand Fiyat Eylemi

CoinMarketCap en değerli kriptolar listesinde 29. sırada yer alan ALGO, an itibarı ile 0.7327 dolardan işlem görüyor. Son bir haftada %12’lik bir düşüş sergileyen coin, son dönemdeki düşüş yönlü trendi bir kenara bırakılacak olursa bu yıla iyi başlayan coinler arasında yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları