coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinden Beklenmeyen Duyuru: Coin Sahiplerine Teşekkür Amaçlı Airdrop Göndereceğini Açıkladı!

Bu Altcoinden Beklenmeyen Duyuru: Coin Sahiplerine Teşekkür Amaçlı Airdrop Göndereceğini Açıkladı!

Bu altcoin geliştiricileri coin sahiplerine teşekkür etmek amacıyla bir airdrop düzenlemeye karar verdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ambrosus blok zincirini ve dApp ağını yöneten merkeziyetsiz özerk bir kuruluş olan AirDAO (AMB), dördüncü yıldönümünü topluluk üyelerine BOND altcoinlerini airdrop olarak dağıtarak kutlayacak.

BOND, AirBond Marketplace’in yerel tokenidir. AirBond Marketplace, platform hayata geçtikten sonra kilitlenen AMB tokenleri olan AirBonds ile AMB tokenlerinin takas edlimesine izin verecek.

AirBond Marketplace’in beta sürümünün airdrop sona erdikten kısa bir süre sonra başlatılması bekleniyor.

İlgili Haber  Bu Beklenmedik Altcoin Sahipleri İçin Sürpriz Airdrop Haberi Geldi! Dağıtım Yakında!

Airdrop 16 Nisan’da Başlayacak

Airdrop 16 Nisan Pazar günü TSI 15:00’da başlayacak ve 26 Nisan Çarşamba günü TSİ 15:00’te sona erecek. Beş milyon BOND token, Ambrosus ağında beş özel zincir içi etkinliği gerçekleştiren uygun topluluk üyelerine dağıtılacak.

Uygunluk kriterleri airdrop dönemi boyunca duyurulacak ve her iki günde bir TSİ 15:00’te yeni bir zincir içi etkinlik topluluğa açıklanacak. Kriterler AirDAO’nun resmi Twitter ve Telegram kanallarında yayınlanacak.

AMB fiyatında airdrop duyurusunun ardından yükseliş yaşandı.

Geliştiriciler söz konusu airdrop’un, AMB token ekosisteminin son dört yılda büyümesini destekleyen AMB staker’larından node operatörlerine, FirepotSwap kullanıcılarına ve daha fazlasına kadar herkese minnettarlığını ifade ettiğini söyledi.

AirDAO, Ambrosus blok zinciri ve AMB tokeni tarafından desteklenen dApp’lerden oluşan bir ekosistemdir.

AirDAO Dashboard üzerinden erişilebilen bazı dApp’ler arasında merkeziyetsiz bir borsa olan FirepotSwap; kullanıcıların AMB ödülleri kazanmasını sağlayan bir platform olan AirDAO Staking; ve kullanıcıların AMB’yi uyumlu blok zincirleri arasında aktarmasını sağlayan bir araç olan AirDAO Bridge yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail