coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinin Balinaları, Coinbase Borsasına Yüklü Miktarda Token Transferi Gerçekleştirdi!

Bu Altcoinin Balinaları, Coinbase Borsasına Yüklü Miktarda Token Transferi Gerçekleştirdi!

Bu altcoinin balinaları kripto para meraklılarının ilgisini çeken bir işlemde 180 milyon dolarlık tokenı Coinbase borsasına taşıdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para meraklılarının ve analistlerin ilgisini çeken bir dizi gizemli işlemde, Solana (SOL) balinaları 180 milyon dolarlık SOL tokenı harekete geçirdi.

Solana Balinaları 180 Milyon Dolarlık Transfer Gerçekleştirdi

Kripto para işlemlerini takip eden bir hizmet olan Whale Alert’e göre, yaklaşık 170.364.121 dolar değerinde 1.782.144 SOL içeren büyük bir transfer, tanımlanamayan bir cüzdandan önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase’e gerçekleştirildi.

Kısa bir süre sonra, yaklaşık 11.436.478 dolar değerinde 119.597 SOL’un Coinbase’den bilinmeyen yeni bir cüzdana taşındığı başka bir işlem bildirildi.

Bu transferler, gelecekteki piyasa hareketleri beklentisiyle karlarını güvence altına almak veya portföylerini yeniden konumlandırmak isteyen kurumsal yatırımcılar veya büyük ölçekli Solana yatırımcılarıyla ilgili olabilir.

Son güncellemeler itibarıyla Solana, son 24 saatte %1,14 artışla 97,90 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Bybit, Yeni Bir Altcoini Spot İşlem Platformunda Listeleyeceğini Açıkladı!

Solana için işlem hacmi de önemli bir artış göstererek aynı dönemde %18,26 artışla toplam 1.502.291.564 dolara ulaştı. Bu artan faaliyet ve fiyat hareketi, piyasanın dalgalanma belirtileri gösterdiği ve yatırımcıların ilgisinin arttığı bir döneme denk geliyor.

Kripto para vadeli işlemleri ve spot piyasalar hakkında bilgi sağlayan bir platform olan CoinGlass tarafından bildirilen tasfiye rakamları da bu ilgiyi artırıyor.

Son 24 saat içinde Solana 6,13 milyon dolarlık likidasyon yaşadı; long pozisyonlar bu toplamın 4,33 milyon dolarını, short pozisyonlar ise kalan 1,79 milyon doları oluşturdu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail