AltcoinHaberler

Bu Altcoinin Başına Resmen Talih Kuşu Kondu!

Algorand, büyük fonun ilk ortağı oldu.

Wall Street’in 14 yıllık efsanelerinden birisi olan Matt Zhang, dünyanın en büyük bankalarından olan Citi’den ayrılıp yöneticilik koltuğunu resmen bıraktı. Zhang, bu koltuğunu bıraktıktan sonra ise yine ekonomi ile ilgili bir alana yani kripto para sektörüne giriş yaptı. 14 yıllık risk sermayesi tecrübesini kripto para fonu kurmak için kullanan Zhang, Hivemind Capital Partners’ı tanıttı.

ALGO İçin Yeni Ortaklık

Citi’nin eski yöneticisi, 1,5 milyar dolarlık multi-strateji fonunun direkt olarak kripto para sektörüne yönelik olduğunu açıkladı ve bunun yeni kripto para altyapıları kuran projeleri hedefleyeceğini itiraf etti. Bunlar arasında “sanal dünya, programlanabilir para ve kripto para altyapısı” yer almakta. Bu da aslında çok popüler olan metaverse furyasına bir ima gibi gözüküyor.

Hivemind’ın attığı ilk ortaklık ise önde gelen altcoin Algorand’e yönelik oldu. Proof-of-Stake odaklı Algorand,  son dönemde küresel finans endüstrisi için ciddi anlamda altyapı oluşturmaktaydı ve bu ortaklık aslında şaşırtmadı. Top 20 içerisinde yer alan Algorand, 11 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve bu fon aslında %10’luk değere tekabül ediyor.

Zhang, ALGO’nun teknolojisini devrimsel olarak tanımladıktan sonra şirketinin kripto para yatırımcılarına ve geliştiricilerine destek vermeye devam edeceğini de belirtti. Buna rağmen şirket şu an için toplam ne kadarlık bir fonu ALGO’ya ayırdıklarını açıklamadı. Algorand kısa süre önce de önemli bir yatırım almıştı ve gelişmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Hsynn erte

#ceek #ceekvr #metaverse


Başa dön tuşu